classe


Classé to czołowy producent high-endowych urządzeń audio i video. Pierwszy wzmacniacz tej kanadyjskiej firmy powstał w 1980 r. i był efektem poszukiwania doskonałego brzmienia. Od tego czasu pasja i oddanie są inspiracją przy projektowaniu każdego kolejnego urządzenia Classé. Od samego początku firma wyróżnia się szerokim wykorzystaniem technologii cyfrowej. Nad każdym z komponentów Classé pracują specjaliści odpowiedzialni za doskonałe przygotowanie analogowej i cyfrowej ścieżki audio, oprogramowania i inżynierii mechanicznej. Całość produkcji odbywa się w iście laboratoryjnych warunkach. Wysoka jakość wykonania osiągana jest dzięki stosowaniu najlepszych technologii, którym towarzyszą liczne etapy inspekcji i testów. Wykorzystanie wyselekcjonowanych podzespołów, z których część jest produkowana specjalnie dla Classé, jest gwarancją doskonałych osiągów i niezawodności każdego urządzenia firmy.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów
Sigma 2200i
Wyprzedaż

Classe Sigma 2200i

Classe
Wzmacniacze zintegrowane
22 500 zł
14 999

Classé Sigma 2200i jest zintegrowanym wzmacniaczem stereo. Urządzenie dostarcza moc 200 W na kanał (8 Ω), a dzięki bogatemu wyposażeniu, m.in. w port USB, funkcje sieciowe, złącza HDMI, dotykowy wyświetlacz, idealnie sprawdzi się jako podstawa najnowocześniejszego systemu hi-fi.  

Prosimy o kontakt
Sigma AMP2
Wyprzedaż

Classe Sigma AMP2

Classe
Wzmacniacze mocy
16 000 zł
10 999

Classé Sigma AMP2 to stereofoniczny wzmacniacz mocy. Urządzenie wykorzystuje impulsowe technologie (SMPS,  PFC) i zapewnia moc 200 W/kanał. Nowy wzmacniacz Class D gwarantuje szeroki zakres dynamiki, rozszerzone pasmo przenoszenia i ogromne bogactwo szczegółów harmonicznych, czego konsekwencją jest wysokiej jakości dźwięk. 

Prosimy o kontakt

Classe Sigma AMP5

Classe
Wzmacniacze mocy
22 500

Classé Sigma AMP5 to 5-kanałowy wzmacniacz mocy. Urządzenie wykorzystuje impulsowe technologie (SMPS,  PFC) i zapewnia moc 200 W/kanał. Nowy wzmacniacz Class D gwarantuje szeroki zakres dynamiki, rozszerzone pasmo przenoszenia i ogromne bogactwo szczegółów harmonicznych, a dzięki swojej wydajności wydziela niewielką ilość ciepła i przekonuje niewielkimi rozmiarami. 

Prosimy o kontakt
Sigma SSP
Wyprzedaż

Classe Sigma SSP

Classe
Przedwzmacniacze
22 500 zł
13 999

Classé Sigma SSP to 7.1-kanałowy przedwzmacniacz/procesor dźwięku przestrzennego. Urządzenie zoptymalizowane jest pod kątem stereo, ale wyposażone jest w HDMI, wielokanałową obróbkę, asynchroniczne USB oraz port Ethernet do strumieniowania sygnału. Wyróżnikiem urządzenia jest jego funkcjonalność i wysoka jakość dźwięku. 

Prosimy o kontakt

Classe Sigma SSP MkII

Classe
Przedwzmacniacze
27 000

Przedwzmacniacz/procesor AV Classé Sigma SSP MkII

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław