bowers & wilkins


Bowers & Wilkins to legenda wśród producentów kolumn głośnikowych. Już od 1966 r. projektanci firmy wprowadzają w życie sentencję wygłoszoną przez Johna Bowersa, założyciela firmy: „Najlepszy głośnik to nie ten, który daje z siebie najwięcej, ale ten, który zabiera najmniej.” Najwyższa jakość dźwięku konstrukcji Bowers & Wilkins sprawia, że wiodące światowe studia nagraniowe, m.in.: Abbey Road Studios i Skywalker Sound, wykorzystują je do odsłuchu niuansów realizowanych nagrań. Tak doskonałe rezultaty to efekt pracy zespołu specjalistów z zakresu akustyki i elektroniki z ośrodka badawczego firmy, znajdującego się w Steyning i często określanego mianem University of Sound. To tutaj zrodził się pomysł zwężających się tub, diamentowych kopułek wysokotonowych i obudowy z użebrowaniem Matrix. Ogromna wiedza i doświadczenie projektantów pozwalają tworzyć serie doskonałych słuchawek oraz wyróżniających się dźwiękowo i wizualnie urządzeń audio.


Strefa marki Bowers & Wilkins
Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów
ASW10CM S2
Wyprzedaż

Bowers & Wilkins ASW10CM S2

Bowers & Wilkins
Subwoofery
5 999 zł
3 999

Bowers & Wilkins ASW10CM S2 to uniwersalny i mocny subwoofer dopełniający nową serię CM. Urządzenie wykorzystuje 250-mm kewlarowo-celulozowy przetwornik i wyposażone jest we wzmacniacz Class D o mocy 500 W

CM Centre 2 S2
Wyprzedaż

Bowers & Wilkins CM Centre 2 S2

Bowers & Wilkins
Jesienna promocja
4 499 zł
2 999
CM Centre 2 S2 jest większą z dwóch kolumn centralnych nowej serii CM. Głośnik wykorzystuje odseparowaną podwójną kopułkę wysokotonową, poniżej której znajduje się średniotonowy przetwornik FST. Za odtwarzanie basu odpowiada para głośników niskotonowych, umieszczonych po obu stronach tweetera.
Prosimy o kontakt
CM Centre S2
Wyprzedaż

Bowers & Wilkins CM Centre S2

Bowers & Wilkins
Jesienna promocja
2 899 zł
1 999
2-drożna kolumna kanału centralnego. CM Centre S2 wykorzystuje odseparowaną podwójną kopułkę wysokotonową oraz dwa 130-mm przetworniki z kewlarowymi membranami. Głośnik idealnie dopełnia pozostałe konstrukcje z serii CM S2 i pozwala stworzyć zaawansowany system kina domowego.
CM1 S2
Wyprzedaż

Bowers & Wilkins CM1 S2

Bowers & Wilkins
Jesienna promocja
1 999 zł
1 399
Najmniejsza kolumna z serii CM S2. Model CM1 S2 przekonuje najnowszymi technologiami akustycznymi, w tym odseparowaną podwójną kopułką wysokotonową, doskonałym brzmieniem, wysokiej jakości wykończeniem i swoimi kompaktowymi rozmiarami.
Prosimy o kontakt
CM10 S2
Wyprzedaż

Bowers & Wilkins CM10 S2

Bowers & Wilkins
Jesienna promocja
7 999 zł
5 555
Wolnostojąca kolumna głośnikowa wykorzystująca odseparowaną podwójną kopułkę wysokotonową, umieszczoną na szczycie obudowy, a także trzy 165-mm przetworniki niskotonowe i głośnik średniotonowy FST. CM10 S2 jest wizualnie zunifikowana z linią wzorniczą serii CM S2 i gwarantuje doskonały dźwięk
CM5 S2
Wyprzedaż

Bowers & Wilkins CM5 S2

Bowers & Wilkins
Jesienna promocja
2 899 zł
1 999
Klasyczna 2-drożna kolumna podstawkowa z obudową bass-reflex. CM5 S2 wykorzystuje układ dwóch głośników – 25-mm odseparowaną podwójną kopułkę wysokotonową oraz 165-mm przetwornik nisko/średniotonowy z kewlarową membraną.
CM6 S2
Wyprzedaż

Bowers & Wilkins CM6 S2

Bowers & Wilkins
Jesienna promocja
4 299 zł
2 999
Całkowicie nowy model i jednocześnie najlepsza kolumna podstawkowa z nowej serii. CM6 S2 wyróżnia się konstrukcją „tweeter-on-top” oraz 165-mm przetwornikiem nisko/średniotonowym, dzięki którym kolumna zapewnia naturalne brzmienie i zachwyca przestrzennością dźwięku.
CM8 S2
Wyprzedaż

Bowers & Wilkins CM8 S2

Bowers & Wilkins
Jesienna promocja
4 299 zł
2 899
Najmniejsza z kolumn wolnostojących nowej serii CM S2. To 3-drożna konstrukcja typu bass-reflex wyposażona w 25-mm odseparowaną podwójną kopułkę wysokotonową, 130-mm głośnik średniotonowy FST oraz parę przetworników niskotonowych z celulozowo-kewlarowymi membranami.
CM9 S2
Wyprzedaż

Bowers & Wilkins CM9 S2

Bowers & Wilkins
Jesienna promocja
5 999 zł
3 999
3-drożna wolnostojąca kolumna głośnikowa wyposażona wykorzystująca odseparowaną podwójną kopułkę wysokotonową, średniotonowy przetwornik FST i dwa głośniki niskotonowe. CM9 S2 zachwyca potężną mocą oraz neutralnym brzmieniem i potrafi wypełnić spójnym dźwiękiem nawet duże pomieszczenia

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław