bassocontinuo


Bassocontinuo to włoski producent, który urzeczywistnia całkowicie nowe podejście do projektowania i budowy regałów na sprzęt audio-wideo. Aby zagwarantować maksymalną elastyczność, każdy oferowany produkt ma modułową konstrukcję, każdy jest starannie testowany.

Założenia te wprowadzane są w życie od 2009 r., kiedy to włoska marka rozpoczęła swoją działalność. Międzynarodowe doświadczenie zdobyte od tego czasu pomogło rozpowszechnić produkty firmy w ponad 30 krajach na całym świecie.

Jednym z najważniejszych atutów wszystkich modeli Bassocontinuo jest bezkompromisowa jakość wykonania. Na każdym etapie produkcji, od projektu aż po wybór materiałów, konstruktorzy dbają o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkty Bassocontinuo są niezawodne, funkcjonalne i niezwykle trwałe

Najwyższą jakość wykonania dopełnia wyrafinowana estetyka. Każdy z produktów Bassocontinuo charakteryzuje się czystymi liniami i ekstremalną prostotą, będącą kluczowym elementem ponadczasowych projektów. Podążając za swoim włoskim dziedzictwem, wszystkie modele firmy łączą funkcjonalność z doskonałą stylistyką.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław