audio analogue


Włoska marka Audio Analogue na dobre wpisała się w krajobraz producentów audiofilskich urządzeń. Firma powstała w 1995 r. w Toskanii i jest przykładem udanego połączenia wiedzy inżynierskiej z zakresu elektroniki z doświadczeniem ekspertów odpowiedzialnych za brzmienie. W świecie audiofilskim Audio Analogue uchodzi za firmę, która potrafi spełnić oczekiwania nawet wymagających miłośników muzyki. Od początku swojej działalności głównym celem firmy było tworzenie urządzeń, które potrafią zaprezentować dźwięk o wysokiej jakości. Wszystko po to, by zagwarantować ogromną przyjemność słuchania muzyki, jaką pozwalają dostarczyć najnowsze systemy audio. W procesie projektowym biorą udział inżynierowie, projektanci, jak i menedżerowie. Dzięki temu wpływ na dostrojenie poszczególnych urządzeń ma szerokie grono profesjonalistów, którzy wspólnie pracują nad ostatecznym efektem, który mogą usłyszeć użytkownicy komponentów Audio Analogue.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Audio Analogue Crescendo - Wzmacniacz zintegrowany

Audio Analogue
Wzmacniacze zintegrowane
2 599
Wzmacniacz zintegrowany o mocy 50 W przy 8 Ω wyposażony w pięć wejść liniowych, z których jedno można z łatwością skonfigurować w trybie "by-pass", co pozwala wykorzystać Crescendo w systemie kina domowego.
Prosimy o kontakt

Audio Analogue Crescendo CD

Audio Analogue
Odtwarzacze CD / SACD
2 599
Odtwarzacz CD Crescendo to system wchodzący w skład znakomitej linni Armonia której celem było wykorzystanie pasji, technologii oraz dźwięku, aby uzyskać najwyższy możliwy poziom muzykalności.
Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław