yamaha


Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Yamaha CD-S300

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 359 zł
1 048
Odtwarzacz oferujący wysoką jakość brzmienia, łatwość obsługi oraz zaawansowane funkcje takie jak tryb Pure Direct, Intelligent Digital Servo, kompatybilność z iPodem, odtwarzanie plików MP3 i WMA oraz wbudowane złącze USB.
CD-S3000
Promocja

Yamaha CD-S3000

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
19 999 zł
14 999
Najwyższej klasy odtwarzacz CD Yamahy wyposażony w zaawansowane rozwiązania, niezwykle solidny mechanizm napędu oraz innowacyjny projekt obwodu zapewniający zmniejszenie strat dźwięku.

Yamaha CD-S700

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
2 649 zł
1 999
Odtwarzacz CD z gniazdem USB, wyposażony w cichy i precyzyjny mechanizm ładowania płyty, różnicowy przetwornik C/A, niezależny zasilacz oraz pozłacane gniazda wyjściowe.
EPH-100
Bestseller

Yamaha EPH-100

Yamaha
Słuchawki douszne
479 zł
429
Słuchawki douszne EPH-100 wyrażają dążenie i pragnienie firmy Yamaha do tego, żeby każdy mógł usłyszeć nie tylko pięknie odtworzone utwory, ale także każdy detal w głosie wokalisty, pełne brzmienie pociągnięć za strunę basowej gitary i abyś mógł poczuć emocje, które artyści wkładają w tworzenie swojej muzyki.

Yamaha EPH-M100

Yamaha
Słuchawki douszne
449 zł
429

Słuchawki douszne wyposażone w duże, 15-mm przetworniki z neodymowymi magnesami. Funkcjonalność EPH-M100 zwiększa przewód ze zdalnym sterowaniem/mikrofonem, a wysoka jakość dźwięku to m.in. zasługa specjalnie opracowanych obudów. 

Yamaha EPH-R22

Yamaha
Słuchawki douszne
159

Yamaha EPH-R22 to nowoczesne słuchawki douszne, które przekonują eleganckim wzornictwem i komfortem użytkowania. Nowo opracowane 8-mm przetworniki zapewniają mocny bas i wyjątkowe wrażenia akustyczne. Obsługę źródeł dźwięku ułatwia przewód z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania. 

Prosimy o kontakt

Yamaha EPH-R32

Yamaha
Słuchawki douszne
269

Yamaha EPH-R32 to słuchawki douszne, w których atrakcyjne wzornictwo podkreśla wysoką jakość dźwięku zapewnianą przez 8-mm przetworniki i kanał dostrajania dźwięku. Wygodę użytkowania zwiększa prążkowany przewód odporny na splątanie się i z wbudowanym zdalnym sterowaniem. 

Yamaha EPH-R52

Yamaha
Słuchawki douszne
429 zł
399

Yamaha EPH-R52 to słuchawki douszne, których funkcjonalność zwiększają wbudowany mikrofon i pilot zdalnego sterowania. Ten doskonale wykonany model przekonuje wysoką klasą dźwięku i nowoczesnym wzornictwem. Naturalność brzmienia to zasługa oryginalnych rozwiązań Yamahy oraz specjalnie zaprojektowanych 8,5-mm przetworników. 

Yamaha EPH-W22

Yamaha
Słuchawki douszne
369 zł
299

Yamaha EPH-W22 to douszne słuchawki zamknięte wyposażone w 8-mm przetworniki z magnesami neodymowymi oraz technologię Bluetooth. Moduł łączności bezprzewodowej umożliwia strumieniowanie muzyki i pozwala sterować odtwarzaniem. Komfort użytkowania EPH-W22 zwiększają silikonowe wkładki douszne oraz system obustronnego podparcia ucha.

Yamaha EPH-W32

Yamaha
Słuchawki douszne
479 zł
399

Yamaha EPH-W32 to douszne słuchawki zamknięte, które projektanci wyposażyli w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth i 8-mm przetworniki. Wygodę użytkowania zwiększają silikonowe wkładki douszne oraz przewód pokryty prążkowaną osłoną, co ogranicza ryzyko splątania się kabla. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław