Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz gramofonowy Pass Labs XP-17

Po przeszło 20 latach od rozpoczęcia produkcji, wzmacniacze X i XA pozostają w czołówce audio dzięki nieustannemu wprowadzaniu innowacji i udoskonaleń. Pass Labs niezmiennie buduje wzmacniacze z potężnymi stopniami wyjściowymi, ogromnymi radiatorami i masywnymi zasilaczami.

Pass Labs XP-17

Wykorzystując najwyższej jakości komponenty, inżynierowie tworzą doskonale brzmiące konstrukcje wyróżniające się także wysokim poziomem niezawodności. Potwierdzeniem tego unikatowego podejścia jest stereofoniczny wzmacniacz mocy XA25.

Pass Labs XP-17

Nowy XA25 oferuje wszystkie zalety konstrukcji Pass Labs dostarczając nieco niższą moc, bez zbędnych dodatków i przy zachowaniu niższej ceny. Urządzenie wykorzystuje  nowe komponenty i innowacyjne układy w połączeniu z najlepszymi elementami z poprzedniej generacji. XA25 generuje moc 25 W na kanał (RMS) przy obciążeniu 8 Ω i 50 W na kanał przy 4 Ω.

Marka: Pass Laboratories

XP-17

18 499 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 925 zł

Sprawdź szczegóły

Przedwzmacniacz gramofonowy Pass Labs XP-17

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: