Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Outlet

Tivoli Audio Music System Three przenośny system hi-fi z tunerem FM, bluetooth i cyfrowym radiem DAB/DAB+ 

Tivoli Audio Music System Three+ jest funkcjonalnym, przenośnym systemem hi-fi, który doskonale sprawdzi się w domu i w biurze, a z racji swoich kompaktowych rozmiarów i niewielkiej wagi także podczas podróży i spotkań na świeżym powietrzu. Urządzenie zapewnia dostęp do muzyki z radia cyfrowego DAB/DAB+ oraz analogowego FM i pozwala odtwarzać nagrania z urządzeń komunikujących się bezprzewodowo za pomocą łączności Bluetooth. Dzięki temu można cieszyć się muzyką zgromadzoną w swoim smartfonie, tablecie lub komputerze, a nawet utworami udostępnianymi za pośrednictwem serwisów muzycznych takich jak Spotify i iTunes.

tivol audio music system three +

Wygodę użytkowania modelu Music System Three+ zwiększa wbudowany akumulator litowo-jonowy, który po pełnym naładowaniu zapewnia energię na ponad 20 godzin pracy. Zintegrowany uchwyt ułatwia przenoszenie systemu hi-fi Tivoli Audio i jednocześnie pełni rolę schowka dla pilota zdalnego sterowania. Szybki dostęp do ulubionych stacji radiowych gwarantuje możliwość zaprogramowania wybranych przez siebie częstotliwości, a dostęp do informacji nadawanych wraz z sygnałem radiowym gwarantuje system RDS.

tivoli audio music system three + lifestyle picture

Tivoli Audio Music System Three+ przekonuje także wysoką jakością brzmienia oraz łatwością obsługi. Dwa 76-mm przetworniki pełnozakresowe współpracują z dwoma portami bas refleks i gwarantują fantastyczny i potężny jak na tak kompaktową konstrukcję dźwięk stereo.

tivoli audio music system three + white, lifestyle picture

Dołączony do urządzenia pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami urządzenia, obsługę umożliwiają również przyciski i pokrętła na panelach frontowym i górnym. Współpracę z dodatkowymi źródłami dźwięku umożliwia wejście Aux, Music System Three+ wyposażony jest także w wyjście słuchawkowe. 

Marka: Tivoli Audio

Music System Three+

Już od 999 zł Normalna cena 1 585 zł
/ sztuka
  • Bluetooth: Tak
  • Zakresy fal: AM, DAB+, FM
  • Wymiary (S x W x G) mm: 292 x 111 x 111
  • Waga kg: 1.83

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 50 zł

Sprawdź szczegóły

Music System Three+ to przenośny system hi-fi, wyposażony w tuner cyfrowy DAB/DAB+ i analogowy FM RDS oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie modelu, a wbudowany akumulator zapewnia energię na ponad 20 godzin pracy systemu. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: