Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Gramofon Thorens TD 309

Gramofon z innowacyjnym trzypunktowym zawieszeniem, niskoszumowym silnikiem z elektronicznym układem stabilizacji obrotów i regulowaną siłą naciągu. Urządzenie dostarczane jest z ramieniem TP 92.

Model TD 309 wyznacza nowe standardy w analogowej reprodukcji. Innowacyjne trzypunktowe zawieszenie gramofonu (Tri-Balance) zapewnia idealną równowagę zarówno od strony mechanicznej, jak i estetycznej. Ponieważ system zawieszenia znajduje się w stopkach urządzenia, płyta nośna jest znacząco smuklejsza niż w projektach z konwencjonalnym sub-chassis. Płytę wykonano z jednego kawałka MDF-u, materiału, który zapewnia doskonałe właściwości akustyczne i który można bardzo precyzyjnie obrabiać, a nietypowy kształt płyty pozwolił optymalnie rozmieścić najważniejsze elementy urządzenia – efektem jest perfekcyjnie wyważony gramofon.


Sercem urządzenia jest niskoszumowy silnik prądu stałego z elektronicznym układem stabilizacji obrotów i regulowaną siłą naciągu. Napęd przenoszony jest za pomocą płaskiego paska, a precyzyjnie wykonany subtalerz wspiera główny talerz wykonany ze stopionej krzemionki. Specjalny pierścień redukuje drgania w głównym talerzu.

Ramię TP 92 zostało opracowane z myślą o TD 309 i wykorzystuje łożysko charakteryzujące się ultraniskim tarciem i innowacyjnym magnetycznym systemem anti-bias z zerowym tarciem. Rurka ramienia wykonana jest z walcowanego aluminium. Mosiężna przeciwwaga na końcu ramienia jest podwójnie oddzielona.

Produkt może pochodzić z ekspozycji i nosić ślady użytkowania.

 

Typ ramieniaKlasyczne
Typ wkładkiMM
Stosunek sygnał/szum-
Odczyt płytyManualny
Pasmo przenoszenia20 - 20000
Poziom wyjścia3,5
Prędkość obrotowa33 1/3, 45
Waga talerza2,3
Przeniesienie napęduPasek
Wyjście USBNie
Wbudowany przedwzmacniaczNie
Pokrywa w komplecieNie
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm470 x 125 x 430
Waga kg6,5

Marka: Thorens

TD 309

Cena promocyjna 3 299 zł Normalna cena 6 319 zł
  • Typ ramienia: Klasyczne
  • Typ wkładki: MM
  • Stosunek sygnał/szum: -
  • Odczyt płyty: Manualny

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Gramofon Thorens TD 309 z innowacyjnym trzypunktowym zawieszeniem i niskoszumowym silnikiem z elektronicznym układem stabilizacji obrotów i regulowaną siłą naciągu. Urządzenie dostarczane jest z ramieniem TP 92.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: