Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss PRO4AAT

Facebook Koss Polska

Słuchawki Koss PRO4AAT posiadają specjalne dynamiczne elementy umożliwiające kształtowanie się pasma przenoszenia na poziomie od 10 Hz do 25 000 Hz. Tytanowa powłoka o grubości 2 mm na przesłonie słuchawek wzmacnia stabilność, minimalizuje zakłócenia mechaniczne i zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięku. Aby wychwycić każdą nutę i żeby żaden dźwięk nie „wyciekł” na zewnątrz, specjalne poduszki PneumaliteTM tworzą wygodne zamknięcie wokół uszu, maksymalizując przenoszenie niskich tonów i izolując słuchacza od zewnętrznych hałasów. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą czy po prostu uwielbiasz muzykę, słuchawki Koss PRO4AAT ożywią każde nagranie dostarczając doskonałą izolacją oraz właściwą reprodukcję dźwięku.

Najważniejsze cechy słuchawek Koss PRO4AAT:

 • Typ zamknięty
 • Polimerowa membrana powlekana tytanem w celu poprawienia wierności reprodukcji dźwięku
 • Zaprojektowane i zbudowane z myślą o jak największej trwałości podczas używania w studiu i nie tylko
 • Uzwojenie cewki z miedzi beztlenowej, poprawiająca czystość sygnału
 • Objęte programem dożywotniej gwarancji Koss

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypWokółuszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)250
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 25 000
Zniekształcenia (%)0,1
Czułość (dB/V)95
Długość przewodu (m)2,44
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładanieTak
Sterowanie + mikrofonBrak
FuterałNie
Waga kg0,84
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna

Marka: Koss

PRO4AAT

Cena promocyjna 349 zł Normalna cena 449 zł
 • Typ: Wokółuszne
 • Przeznaczenie: Domowe
 • Impedancja (Ω): 250
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 25 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Zaprojektowane dla częstego, długiego użytku, słuchawki Koss PRO4AAT zostały wyposażone w trwałą stalowo-gumową, wypychaną ramę i regulatory dopasowania do kształtu głowy. Solidny, jednostronny kabel o długości ponad 2 metrów pozwala na swobodę ruchu.Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą czy po prostu uwielbiasz muzykę, koss PRO4AA ożywią każde nagranie dostarczając doskonałą izolacją oraz właściwą reprodukcję dźwięku.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: