Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Outlet

Gramofon z aluminiowo-akrylowym talerzem i serwokontrolowanym silnikiem napędzającym subtalerz za pomocą płaskiego paska. Urządzenie wyposażone jest w ramię TP 90 oraz system "zero-stiction anti-bias".

Gramofon Thorens TD 209 od strony technicznej jest konstrukcją nawiązującą do TD 309. Urządzenie zostało zbudowane przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i podzespołów. Wiele technicznych rozwiązań pochodzi z TD 309, dzięki czemu można mieć pewność, że jest to jeden z najlepszych projektów w swojej klasie.


W modelu TD 209 wykorzystano projekt stylistyczny zastosowany w słynnym TD 309. Ta niezwykła stylistyka czyni z niego urządzenie, które dosłownie przyciąga wzrok. Płyta nośna została precyzyjnie wycięta z jednego kawałka MDF-u, materiału oferującego doskonałe własności akustyczne i który może być obrabiany z niesamowitą dokładnością. W modelu TD 209 zastosowano dwuczęściowy, aluminiowo-akrylowy talerz. Niezwykle wydajny napęd jest identyczny jak ten stosowany w TD 309 i pozwala regulować napięcie paska i precyzyjnie dostroić prędkość obrotu talerza. Serwo-kontrolowany silnik prądu stałego napędza subtalerz oraz talerz poprzez płaski pasek.  Praktyczność urządzenia zwiększają regulowane stopki, które pozwalają zachować idealny poziom i zapewnić bezpieczne ustawienie.

Nowe ramię TP 90 opiera się na wypróbowanym i przetestowanym modelu TP 92 i wykorzystuje takie samo łożysko o ultraniskim tarciu oraz innowacyjny system „zero-stiction anti-bias”. Rurka ramienia wykonana jest z aluminium tłumionego za pomocą technologii RMR (reduced modal resonance), zaś przeciwwaga ze stali nierdzewnej na końcu ramienia jest podwójnie oddzielona. Użytkownik może regulować wysokość, azymut i zwis ramienia.

 

Typ ramieniaKlasyczne
Typ wkładkiMM
Stosunek sygnał/szum-
Odczyt płytyManualny
Pasmo przenoszenia20 - 20000
Poziom wyjścia3,5
Prędkość obrotowa33 1/3, 45
Waga talerza0,9
Przeniesienie napęduPasek
Wyjście USBNie
Wbudowany przedwzmacniaczNie
Pokrywa w komplecieNie
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm470 x 125 x 430
Waga kg4,7

Marka: Thorens

TD 209 piano czerwony - OUTLET

Cena promocyjna 2 899 zł Normalna cena 4 499 zł
/ sztuka
  • Typ ramienia: Klasyczne
  • Typ wkładki: MM
  • Stosunek sygnał/szum: -
  • Odczyt płyty: Manualny

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 145 zł

Sprawdź szczegóły
Gramofon z aluminiowo-akrylowym talerzem i serwokontrolowanym silnikiem napędzającym subtalerz za pomocą płaskiego paska. Urządzenie wyposażone jest w ramię TP 90 oraz system "zero-stiction anti-bias".

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: