Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Outlet

Gramofon Thorens TD170-1

W pełni automatyczny gramofon, kompletny do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i podłączeniu do sieci. Urządzenie wyposażone jest w klasyczne ramię i wkładkę OM 10.

Thorens to szwajcarski, niezwykle szanowany producent gramofonów. Niekwestionowany lider w dziedzinie analogowego dźwięku, który od ponad 125 lat dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie. Przez dekady urządzenia Thorens znajdowały swoich miłośników, poczynając od fonogramu, który ujrzał światło dzienne w 1903 roku a kończąc na nowoczesnych konstrukcjach dostępnych w wielu zakątkach świata.


Gramofon Thorens TD170-1 jest urządzeniem w pełni automatycznym. Został wyposażony w przełącznik wyboru prędkości 33 i 45 oraz po zamontowaniu dodatkowej igły i wkładki także 78 obr/min.

Urządzenie wyposażone jest w bardzo przydatne rozwiązanie jakim jest wyłącznik krańcowy. Po przesłuchaniu płyty wyłącznik wyłączy silnik, podniesie ramię i przesunie je na pozycję początkową. Dzięki tej funkcji znacząco podnosi się żywotność igły, która nie musi szlifować ostatniego rowka na płycie. Kolejnym rozwiązaniem, które zwiększy żywotność igły i uchroni nasze płyty przed zniszczeniem jest płynny mechanizm opuszczania ramienia. Wystarczy naprowadzić igłę nad odpowiednie miejsce na płycie i przesunąć dźwignię, co spowoduje powolne, płynne opuszczenie ramienia.

Dostępna jest również wersja z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym (Thorens TD170-1 EV). Przy podłączeniu gramofonu do wzmacniacza nie wyposażonego w sekcję przedwzmacniacza gramofonowego rekomendujemy użycie przedwzmacniaczy Thorens MM002 lub Thorens MM008.

Typ ramieniaKlasyczne
Typ wkładkiMM
Stosunek sygnał/szum68
Odczyt płytyAutomatyczny
Pasmo przenoszenia10 - 22000
Poziom wyjścia4
Prędkość obrotowa33 1/3, 45, 78
Waga talerza0,4
Przeniesienie napęduPasek
Wyjście USBNie
Wbudowany przedwzmacniaczNie
Pokrywa w komplecieTak
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm440 x 119 x 360
Waga kg4,6

Marka: Thorens

TD 170-1 (czarny) - OUTLET

Special Price 1 199 zł Regular Price 2 099 zł
/ sztuka
  • Typ ramienia: Klasyczne
  • Typ wkładki: MM
  • Stosunek sygnał/szum: 68
  • Odczyt płyty: Automatyczny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 60 zł

Sprawdź szczegóły
W pełni automatyczny gramofon, kompletny do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i podłączeniu do sieci. Urządzenie pracuje z prędkością 33 i 45 obr./min., a opcjonalnie także 78 obr./min.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: