Marka: Peachtree Audio

DeepBlue SKY - OUTLET

Special Price 1 199 zł Regular Price 1 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1199 zł
  • Moc wzmacniacza: 440 W
  • WiFi: Tak
  • AirPlay: Nie
  • Bluetooth: Nie

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 60 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Outlet

Peachtree Audio DeepBlue SKY

Zaawansowane i bezkompromisowe rozwiązanie do bezprzewodowego odtwarzania muzyki, które zapewnia znakomitą jakość dźwięku oraz intuicyjną obsługę - Peachtree Audio DeepBlue Sky

Najważniejsze cechy:

  • wzmacniacz 440 Watt,
  • bezprzewodowe połączenie za pomocą sieci Wi-Fi,
  • serwisy streamingowe z aplikacji Muzo App

Głośnik bezprzewodowy Peachtree Audio DeepBlue Sky redefiniuje wygodę użytkowania oraz jakość i ilość generowanego przez urządzenia tego typu dźwięku. Dzięki pięciu przetwornikom oraz zastosowaniu technologii Wi-Fi uzyskano potężne i naturalne brzmienie.

Peachtree Audio Deepblue SKY

Amerykańska firma ponownie podnosi wyżej poprzeczkę w segmencie głośników bezprzewodowych. Najnowszy system muzyczny łączy w sobie wygodę, mobilność urządzeń przenośnych i perfekcyjne parametry dźwiękowe, jakie oferują stacjonarne systemy muzyczne. Taki efekt uzyskano poprzez zastosowanie starannie dobranych komponentów.


Aby uzyskać dźwięk wiernie oddający brzmienie i dynamikę prawdziwych instrumentów, potrzebny jest głośnik zdolny do wytwarzania głębokiego basu. Aby tego dokonać, należy dokładne dobrać odpowiednie parametry takie jak: moc wzmacniacza,  powierzchę i zakresu ruchu membran oraz starannie zaprojektować obudowę. DeepBlue Sky nie łamie praw fizyki – wykorzystuje je, by wyprodukować jak najlepszy dźwięk z głośnika o tak kompaktowej obudowie.

Peachtree Audio dążąc do zapewnienia potęgi brzmienia wyposażyło DeepBlue Sky we wzmacniacz o mocy 440 W oraz pięć przetworników: 165-mm niskotonowy z membraną o dużym skoku, dwa 76-mm średniotonowe i dwie 25-mm miękkie kopułki wysokotonowe. Głośniki pracują w układzie 3-drożnym. Dzięki temu, że przetworniki średnio- i wysokotonowe otaczają głośnik niskotonowy, DeepBlue Sky tworzy szeroki, naturalny dźwięk wypełniający cały pokój, natomiast bas nie tylko słychać, ale też czuć!

Peachtree Audio Deepblue SKY

Ludzkie ucho jest mniej wrażliwe na niskie częstotliwości, gdy są one odtwarzane cicho. Aby to skompensować DeepBlue Sky wyposażono w funkcję Smart Volume, która automatycznie dopasowuje odpowiedź częstotliwościową przy niskiej głośności. Dzięki temu nawet podczas cichego odsłuchu do słuchacza dociera pełny i czysty dźwięk. Dołączony do bezprzewodowego głośnika pilot zdalnego sterowania umożliwia przełączanie pomiędzy pięcioma poziomami niskich częstotliwości, co pozwala precyzyjnie dostroić urządzenie do charakterystyki akustycznej pomieszczenia i gustu słuchacza.

Funkcjonalność deepblue SKY zwiększa obecność dwóch wejść: cyfrowego optycznego obsługującego dźwięk wysokiej rozdzielczości (96 kHz/24 bity) i analogowego mini jack 3,5 mm. Za pomocą pierwszego można podłączyć m.in. telewizor lub konsolę do gier, drugie pozwala podłączyć np. gramofon z wbudowanym lub zewnętrznym przedwzmacniaczem gramofonowym.

 

Specyfikacja Peachtree Audio DeepBlue SKY - OUTLET

Moc wzmacniacza440 W
WiFiTak
AirPlayNie
BluetoothNie
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweOptyczne
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm360 x 230 x 164
Waga kg7,3

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: