Marka: NAD

C658 (czarny) - OUTLET

Special Price 4 500 zł Regular Price 9 699 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
 • Częstotliwość próbkowania: do 32bit/192kHz
 • Współczynnik bitowy: 16 – 24
 • Pasmo przenoszenia: ±0.3dB (20Hz - 20kHz)
 • Zniekształcenia THD: <0.005% at 2V out

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 225 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

NAD C658

NAD C 658 wypełnia nisze na rynku audio, łącząc w sobie odtwarzacz sieciowy z najnowocześniejszym przetwornikiem c/a i wieloma funkcjami tradycyjnego przedwzmacniacza.

Najważniejsze cechy:

 • sieciowy system strumieniowy BluOS;
 • dwukierunkowy Bluetooth aptX HD;
 • Dirac Live Room Correction;
 • przetwornik c/a ESS Sabre
 • dekodowanie MQA dostępne dla wszystkich wejść cyfrowych;
 • modułowa konstrukcja MDC oferująca możliwość zaktualizowania urządzenia pod kątem przyszłych cyfrowych formatów, dwa wbudowane sloty MDC;
 • wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy MM;
 • zbalansowane wyjście przedwzmacniacza i stereofoniczne wyjście subwoofera;
 • wysokoprądowy wzmacniacz słuchawkowy;
 • przystosowany do instalacji indywidualnych – port RS-232, wejście/wyjście wyzwalacza;
 • odbiornik podczerwieni z funkcją uczenia.

Dzięki jedynej w swoim rodzaju opracowanej przez NAD modułowej konstrukcji MDC, model ten pozostanie zgodny z najnowszymi osiągnięciami technicznymi, które zostaną udostępnione w przyszłości. Już teraz dostępny jest opcjonalny moduł HDMI 4K, pozwalając uzyskać najlepszy możliwy dźwięk z dowolnego źródła HDMI, np. konsoli do gier lub dekoderów telewizyjnych.

Zgodnie z założeniami projektantów C 658 natychmiast zastępuje (lub dodaje) użytkownikowi odtwarzacz strumieniowy, DAC i przedwzmacniacz, to dodaje także wiele nowych, ale dla niektórych miłośników muzyki mniej znanych funkcji, takich jak transmiter Bluetooth aptX HD. Rozwiązanie to umożliwia bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniem NAD i słuchawkami Bluetooth. Z kolei wyjścia pozwalają stworzyć prawdziwe zbalansowane połączenie z kolumnami głośnikowymi lub wzmacniaczami. Dostępne są również połączenia single-ended dla wzmacniaczy i subwooferów, w tym z regulowaną zwrotnicą subwoofera pracującą w cyfrowej domenie. Szeroką gamę złączy dopełnia wejście gramofonowe MM.

NAD C658

Zgodny z BluOS™

Urządzenie obsługuje BluOS, najbardziej zaawansowany system strumieniowania high-res. BluOS natywnie wspiera 15 muzycznych serwisów strumieniowych i indeksuje ponad 250 tys. utworów z lokalnych źródeł sieciowych. C 658 staje się kluczowym elementem ekosystemu BluOS, umożliwiając strumieniowanie w wysokiej rozdzielczości do 64 stref i umożliwia sterowanie opcjami z poziomu urządzeń z systemem iOS, Android, Windows i Mac OS. BluOS obsługuje także najważniejsze kontrolery inteligentnego domu i jest dostępny w szerokiej gamie produktów, co ułatwia budowanie systemu audio z C 658 jako jego centrum.

NAD C658

High-res w każdym detalu

Większość komponentów NAD zapewnia wysoką rozdzielczość od 45 lat, co jest zasługą bardzo szerokiego pasma przenoszenia, niskich zniekształceń i ultraniskiego szumu. Problemem pozostawała dostępność materiałów high-res do odtwarzania. Z cyfrowymi nagraniami high-res i opcjami strumieniowania, w połączeniu z zaawansowanymi rozwiązaniami takimi jak MQA, studia nagraniowe otwierają swoje skarbce i udostępniają nagrania w studyjnej jakości. Dekodowanie MQA dostępne jest dla treści przesyłanych poprzez BluOS.

C 658 zapewnia czysty high-res od wejścia do wyjścia i wyposażony jest w najnowszej generacji przetwornik c/a ESS Sabre. To jeden z najbardziej wydajnych modułów DAC obecnie na rynku, wyróżniający się zakresem dynamiki na poziomie 115 dB i niewiarygodnie niskim jitterem. Wszystkie funkcje przedwzmacniacza realizowane są w domenie cyfrowej, wliczając układ regulacji głośności taki sam jak ten stosowany w komponentach z serii Masters. Całość zapewnia niesamowicie krótki tor sygnału analogowego, który, co ważne, jest identyczny dla wszystkich ustawień głośności. Wyrafinowane aktywne zasilacze dostarczają doskonale czyste napięcie dla wszystkich obwodów, aby utrzymać szum i zniekształcenia na granicy mierzalności.

Pozwól, aby głośniki zniknęły

NAD C 658 jest pierwszym stereofonicznym komponentem NAD wyposażonym w korekcję pokoju Dirac Live, najbardziej wyrafinowany i efektywny układ korekcji akustyki pomieszczenia. Dirac koryguje odpowiedź impulsową kolumn głośnikowych, dodatkowo do częstotliwości odpowiedzi pomieszczenia użytkownika, aby stworzyć prawdziwie transparentną przestrzeń dla odtwarzanej muzyki. Zapanowanie nad rezonansem pomieszczenia i skorygowanie odpowiedzi impulsowej przynosi magiczny efekt – tak, jakby kolumny głośnikowe stały się niewidoczne lub brzmiały tak dobrze!

Master Quality Authenticated

Master Quality Authenticated (MQA) jest od początku do końca rewolucyjną technologią wbudowaną w każdy wzmacniacz zgodny z BluOS, stworzonym w celu przechwytywania i dostarczania do głośników muzyki MQA w najczystszej jakości. Wszystkie odtwarzacze i systemy obsługujące BluOS wykorzystują potężny dekoder i renderer dźwięku dla utworów zakodowanych w formacie MQA. Logo MQA widoczne w aplikacji BluOS wskazuje, że urządzenie dekoduje i odtwarza strumień lub plik MQA, pozwalając tym samym mieć pewność, że użytkownik słyszy to, co artysta nagrał i zatwierdził w studiu.

Zachęcamy też Państwa do zapoznania się z artykułami o NAD C658, dostępnymi w zakładce "Publikacje", znajdującej się nad opisem produktu.

Specyfikacja NAD C658 (czarny) - OUTLET

Częstotliwość próbkowaniado 32bit/192kHz
Współczynnik bitowy16 – 24
Pasmo przenoszenia±0.3dB (20Hz - 20kHz)
Zniekształcenia THD<0.005% at 2V out
Stosunek sygnał / szum>106dB (IHF; A-weighted, ref. 500mV out, unity gain)
Separacja kanałów>80dB (1kHz); >70dB (10kHz)
Wymiary (S x W x G) mm435 x 100 x 405
Waga kg10.1

Polecane Produkty

Akcesoria do NAD C658 (czarny) - OUTLET

Opinie o NAD C658 (czarny) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: