Marka: Mission

LX-3 MKII (orzech) - OUTLET

Special Price 500 zł Regular Price 925 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 499.5 zł
  • System: 2-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 20-120 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 165 mm composite fibre

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 25 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Outlet

Mission LX-3 MkII

Mission LX-3 MKII to największy model spośród trzech podstawkowych kolumn głośnikowych serii LX MKII. Wraz z tą konstrukcją użytkownik może liczyć na mocny, pełnozakresowy dźwięk, który wypełni nawet przestronne pomieszczenia. Stosunkowo pokaźna obudowa oraz odpowiednio duża jednostka średnio-niskotonowa sprawiają, że LX-3 bez trudu poradzi sobie w roli głównego nagłośnienia w systemach stereo, jak również jest w stanie obsłużyć kanały efektowe w zaawansowanych zestawach kina domowego.

Tak jak mniejsze modele, tak i LX-MKII może pochwalić się charakterystyczną dla Missiona konstrukcją „Inverted Driver Geometry”. Oznacza to „odwrócony” układ głośników – przetwornik średnio-niskotonowy znajduje się powyżej jednostki wysokotonowej. Tym samym projektantom udało się zoptymalizować długość toru fal dźwiękowych pomiędzy głośnikami i słuchaczem, a fale pokrywają się na wysokości głowy. Zastosowane rozwiązanie – w połączeniu z precyzyjnie dostrojoną zwrotnicą – zapewnia jeszcze bardziej detaliczne brzmienie.

Mission LX-5 MkII

LX-3 MKII od strony technicznej jest 2-drożną podstawkową kolumną głośnikową z układem bas-refleks. Za wysokie tony odpowiada 25-milimetrowy tweeter z membraną z mikrowłókna, z kolei na sekcję średnio-niskotonową składa się 165-milimetrowy przetwornik z kompozytową membraną. Projekt akustyczny LX-3 MKII został dopracowany przez głównego projektanta firmy Mission, Petera Comeau, w oparciu o setki godzin krytycznych odsłuchów.  

Mission LX-3 MkII

Do uzyskania wysokiej jakości dźwięku, inżynierowie sięgnęli po rozwiązania wywodzące się z cenionej serii ZX. Dodatkowo ulepszenia wprowadzone w jednostce średnio-niskotonowej Mission DiaDrive pozwoliły uzyskać doskonałą kontrolę nad niskimi tonami. Uwagę zwraca także znakomita wydajność jednostki wysokotonowej, która wraz z przeprojektowanym systemem wzmocnień obudowy, pozwoliły stworzyć kolumnę znacznie wykraczają poza swoją klasę.

Specyfikacja Mission LX-3 MKII (orzech) - OUTLET

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa20-120 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy165 mm composite fibre
Przetwornik wysokotonowy25 mm microfibre dome
Pasmo przenoszenia45 Hz - 20 kHz
Skuteczność88dB
Częstotliwość podziału3.2 kHz
Wymiary (S x W x G) mm226 x 345 x 300
Waga kg8.4 szt.
Wersje wykończeniaBiały, Czarny, Orzech

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: