Marka: Mission

LX-2 MKII (orzech) - OUTLET

Special Price 450 zł Regular Price 775 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 450 zł
  • System: 2-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 20-100 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 130 mm composite fibre

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 23 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Outlet

Mission LX-2 MkII

Podstawkowe kolumny głośnikowe LX-2 MKII skierowane są do użytkowników, którzy oczekują potężnego dźwięku nie tylko w niewielkich pomieszczeniach, ale także tych średnich. Model ten, podobnie jak najmniejsza konstrukcja z serii LX MKII, może z powodzeniem pełnić rolę głównego nagłośnienia w systemach stereo, a także głośników efektowych w zestawach kina domowego.

W LX-2 MKII inżynierowie zachowali znak firmowy Missiona, czyli układ „Inverted Driver Geometry”. Odpowiada on za zoptymalizowanie długości ścieżki dźwięku pomiędzy głośnikami a odbiorcą. Ulokowanie przetwornika wysokotonowego poniżej jednostki średnio-niskotonowej wyrównuje tę długość, dzięki czemu fale pokrywają się na wysokości głowy słuchacza. Tym samym słuchacz otrzymuje unikatowe w tym przedziale cenowym rozwiązanie, pozwalające precyzyjnie dostrojonej zwrotnicy zapewnić niezwykle detaliczny dźwięk.

Mission LX-5 MkII

Od strony technicznej użytkownik może liczyć na 2-drożną podstawkową kolumnę głośnikową z wentylowaną obudową (bas-refleks). Na sekcję wysokotonową składa się 25-milimetrowy głośnik z membraną z mikrowłókna, natomiast pozostałe zakresy obsługuje 130-milimetrowy przetwornik z kompozytową membraną. Konstrukcja ta, podobnie jak pozostałe kolumny z serii LX MKII, udoskonalona została przez głównego projektanta akustycznego firmy Mission, Petera Comeau.

LX-2 MKII mogą pochwalić się rozwiązaniami wywodzącymi się z cenionej serii ZX – wszystko po to, aby uzyskać jak najlepsze brzmienie. Dodatkowo konstruktorzy ulepszyli jednostkę średnio-niskotonową Mission DiaDrive, dzięki czemu poprawie uległa kontrola niskich tonów.

Mission LX-2 MkII

Natomiast niesamowita wydajność głośnika wysokotonowego oraz przeprojektowany system wzmocnień obudowy umożliwiły stworzenie kolumny wykraczającej poza swoją klasę – potwierdzeniem tego jest choćby wyróżnienie „Best Buy Award” ze strony avforums.com. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Specyfikacja Mission LX-2 MKII (orzech) - OUTLET

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa20-100 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy130 mm composite fibre
Przetwornik wysokotonowy25 mm microfibre dome
Pasmo przenoszenia55 Hz - 20 kHz
Skuteczność87dB
Częstotliwość podziału3.2 kHz
Wymiary (S x W x G) mm200 x 305 x 250
Waga kg6.5 szt.
Wersje wykończeniaBiały, Czarny, Orzech

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: