Marka: IsoTek

EVO3 IsoPlug - OUTLET

Special Price 495 zł Regular Price 569 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539 zł

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 25 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

IsoTek EVO3 IsoPlug - kondycjoner

Evo3 IsoPlug to wszechstronny system filtrów bocznikowych, który pozwala zatrzymać powstające zakłócenia różnicowe generowane przez wszelkiego rodzaju urządzenia wyposażone w zasilacz. Aby uzyskać natychmiastowy efekt wystarczy podłączyć produkt IsoTek do gniazdka ściennego obok np. komputera stacjonarnego, lodówki czy kuchenki mikrofalowej.

 

DISCOVERY

Rozpocznij swoją podróż


Odkryj nagradzaną gamę systemów kondycjonowania mocy IsoTek opracowanych w celu poprawy, ulepszenia i ochrony wrażliwych komponentów audio, które posiadasz. Zasilanie to pierwsze wejście do dowolnego domowego systemu rozrywki; prąd przepływa przez system, wykorzystywany jest przez każdy komponent do tworzenia sygnału, który porusza jednostki napędowe głośników i dostarcza piksele na ekranie. To, co widzimy i słyszymy, jest ukształtowane z energii elektrycznej - i jest to „surowiec”, z którego powstaje „sztuka”. Seria Discovery oferuje niedrogi sposób nie tylko ochrony inwestycji przed niebezpiecznymi przepięciami i skokami napięcia, ale także gwarantuje najlepszą możliwą wydajność przy każdym słuchaniu.
Rekomendowany do systemów o wartości do 14 000 PLN.

IsoTek EVO3 IsoPlug

IsoPlug to kompaktowe urządzenie o wymiarach 50 x 60 x 45mm, które cechuje łatwość w użyciu i uniwersalność. Poprzez podłączenie wszechstronnego systemu filtrów bocznikowych obok dowolnego komponentu, który tworzy zwiększoną ilość szumów różnicowych można wyeliminować powstające zakłócenia sieciowe, a także ochronić przed nimi dowolny system audio.

Rozmieść IsoPlug w swoim domu, aby zatrzymać szum różnicowy generowany przez komputery osobiste, lodówkowe zamrażarki, kuchenki mikrofalowe, a właściwie wszystko z zasilaczem. Po prostu podłącz do gniazdek ściennych obok tych urządzeń, aby uzyskać natychmiastowy efekt.

• Usuwa zakłócenia sieciowe trybu wspólnego i różnicowego*.
• Izoluje szum sieciowy od wrażliwych komponentów audio.
• Może być stosowany obok urządzeń generujących szum sieciowy.
• Przydatny i opłacalny sposób na modernizację standardowego systemu zasilania.
• 27 000 A natychmiastowej ochrony.
• Kontrolka LED.

Dodatkową zaletą produktu od IsoTek jest możliwość udoskonalenia listwy zasilającej poprzez podłączenie IsoPlug jako punktu wyjścia. W ten sposób można wykorzystać wszechstronny system filtrów bocznikowych jako praktyczne rozwiązanie, mające na celu zmodernizowanie standardowej instalacji zasilania. Urządzenie zapewnia kontrolkę LED.

RECENZJE:

„Żaden system Hi-Fi nie powinien być pozbawiony kondycjonera sieci, a to jest klejnot”
Magazyn Hi-Fi Choice

* Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową.

Specyfikacja IsoTek EVO3 IsoPlug - OUTLET

Opinie o IsoTek EVO3 IsoPlug - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: