Marka: PSB Speakers

Imagine mini orzech - OUTLET

Outlet

Poznaj najmłodszego i najmniejszego członka niezwykle stylowej serii głośników Imagine. Zwodniczo małe głośniki Imagine mini zapewniają ogromne wrażenie na już robiących wrażenie zakresie nagradzanych głośników Imagine. Z ich zaawansowanymi możliwościami i kompaktowymi rozmiarami, model mini jest tak uniwersalny, jak atrakcyjny.


Model mini zapewnia dużą scenę dźwiękową i imponujące niskie częstotliwości z niezwykle naturalnym brzmieniem, z którego PSB jest znany. Nasi inżynierowie zaprojektowali częstotliwość zwrotnicy bardzo nisko w odniesieniu do wielkości przetwornika niskotonowego, aby zapewnić ten sam dźwięk, bez względu na to, gdzie umieszczony jest głośnik. Imagine mini jest 2-drożną konstrukcją z 4-calowym przetwornikiem niskotonowym, 1-calową tytanową kopułką wysokotonową z ferrofluidem, a także tylnym portem bas refleks. Efektem jest zadziwiająco potężny i majestatyczny dźwięk z doskonałymi detalami i emocjami.

Mając niewielkie wymiary (190 x 324 x 305 mm (S x W x G)) model mini bezproblemowo integruje się jako element systemu wielokanałowego lub zestawu kina domowego Imagine, a nawet sprawdzi się jako praktyczny system typu desktop. Ale to nie koniec. Czysty, detaliczny bas modelu mini czyni z nich idealną konstrukcję jako główny system w miejskich przestrzeniach. A do tego jest perfekcyjny do nowoczesnych wnętrz. 

Specyfikacja PSB Speakers Imagine mini orzech - OUTLET

System2-drożny
ObudowaWentylowana z tyłu
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa10 W - 80
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy102 mm,polipropylenowa membrana wzmacniana ceramicznie
Przetwornik średniotonowy-
Przetwornik wysokotonowy25 mm,tytanowa kopułka
Pasmo przenoszenia55 Hz - 23.000
Skuteczność87
Częstotliwość podziału2200
Wymiary (S x W x G) mm143 x 234 x 212
Waga kg3,0
Wersje wykończeniaCzarny, Orzech
Materiał wykończeniaNaturalny fornir

Opinie o PSB Speakers Imagine mini orzech - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: