Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Outlet

Headsheel Audio-Technica HS10

Lekki, aluminiowy Headsheel HS10 jest uniwersalnym aluminiowym uchwytem z ½ calowym mocowaniem do mocowania wkładek gramofonowych z podłączeniem 4-pinowym. Niezwykle sztywna, lekka, aluminiowa budowa pocowania ma za zadanie zminimalizować wibracje, które znacząco mogą wpłynąć na jakość przekazywanego sygnału z wkładki gramofonowej. Specjalnie zaprojektowany uchwyt podnoszenia i opuszczania ramienia pozwala na dokładne umieszczenie ramienia nad płytą gramofonową. Headsheel wyposażony został w pozłacane elementy montażowe, zapewniając tym samym bezstratną transmisję sygnału z wkładki gramofonowej. Headsheel dostępny jest w dwóch wersjach kolororystycznych.

Marka: Audio-Technica

Headsheel Audio-Technica HS10 (czarny) - OUTLET

Special Price 88 zł Regular Price 149 zł
/ sztuka

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 4 zł

Sprawdź szczegóły
Headsheel Audio-Technica HS10 Lekki, aluminiowy Headsheel HS10 jest uniwersalnym aluminiowym uchwytem z ½ calowym mocowaniem do mocowania wkładek gramofonowych z podłączeniem 4-pinowym. Niezwykle sztywna, lekka, aluminiowa budowa pocowania ma za zadanie zminimalizować wibracje, które znacząco mogą wpłynąć na jakość przekazywanego sygnału z wkładki gramofonowej.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: