Marka: Audioquest

Earth XLR (0,75 m) - OUTLET

Special Price 2 399 zł Regular Price 5 799 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2499 zł
  • Rodzaj: analogowy
  • Analogowe: XLR
  • Długość (m): 0,75
  • Materiał przewodnika: miedź

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 120 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

Earth jest nieco bardziej zaawansowanym interkonektem z serii Elements w porównaniu z modelem Water.

Od strony konstrukcyjnej kabel opiera się na przewodniku wykonanym z litej miedzi PSC+, ale  otoczony jest przez izolację FEP. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, modelem Colorado z serii Rivers, nowy kabel ma większą o 1 mm średnicę, co pozwoliło zastosować grubsze o 60% i wytrzymalsze ścianki Air-Tubes, dzięki czemu Earth jest odporniejszy na zagięcia i zakłócenia wpływające negatywnie na przesył sygnału.


Udoskonalenia zastosowane w najnowszym interkonekcie objęły także system rozpraszania szumu NDS (Noise Dissipation System). Teraz projektanci zastosowali 6-warstwową izolację (w miejsce 4-warstwowej), która jeszcze skuteczniej chroni przewodnik przed negatywnym wpływem zewnętrznych częstotliwości radiowych. System wykorzystuje karbonową warstwę absorbującą oraz dodatkową metalową warstwę odbijającą.

Earth dostępny jest w długościach od 0,5 m do 10 m. Użytkownicy mogą wybrać wersję z wtykami RCA lub XLR. Zastosowane złącza posrebrzane są w technologii Hanging-Silver, polegającej na zanurzaniu wtyków w srebrze za pomocą chwytaka, zamiast umieszczania ich w wirującym bębnie z roztopionym srebrem. Ta technologia pozwala uzyskać lepsze efekty w odniesieniu do późniejszej trwałości złącza. Wtyki łączone są z przewodnikiem w technologii tzw. zimnego zgrzewania.  

Specyfikacja Audioquest Earth XLR (0,75 m) - OUTLET

Rodzajanalogowy
AnalogoweXLR
Długość (m)0,75
Materiał przewodnikamiedź
Profilokrągły

Opinie o Audioquest Earth XLR (0,75 m) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: