Marka: PSB Speakers

Alpha T20 (walnut) - OUTLET

Special Price 723 zł Regular Price 1 650 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 724.5 zł
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 15 - 120
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 2 x 133 mm
  • Przetwornik wysokotonowy: 19 mm
  • Pasmo przenoszenia: 36-21,000 Hz

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 36 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

PSB Speakers Alpha T20

Alpha T20 to wolnostojąca kolumna głośnikowa, która gwarantuje najwyższą jakość dźwięku spośród wszystkich modeli z nowej serii Alpha i z łatwością wypełnia dowolną przestrzeń bogatym, szczegółowym brzmieniem. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny akustyki, a także najbardziej zaawansowane przetworniki i obudowę. Ta całkowicie nowa konstrukcja wolnostojąca z serii Alpha wprowadza specjalnie opracowany głośnik niskotonowy (133 mm), który współpracuje z opatentowaną jednostką wysokotonową i referencyjną zwrotnicą, aby zapewnić potężniejszy i wyrazistszy dźwięk z doskonałym obrazowaniem. Z perfekcyjnie dopasowanym głośnikiem centralnym, model T20 jest idealnym punktem wyjścia do stworzenia wyrafinowanego systemu kina domowego.

PSB Speakers Alpha T20

Realistyczna akustyka

Zakres wysokotonowy obsługuje 19-milimetrowy tweeter z anodyzowaną kopułką aluminiową. Dzięki temu przetwornikowi możliwe było rozszerzenie odpowiedzi wysokich tonów poza zakres dotychczas dostępny w serii Alpha przy jednoczesnym obniżeniu zniekształceń i zapewnieniu detaliczności i czystości brzmienia. Podobnie jak wszystkie głośniki wysokotonowe w serii Alpha, jednostka zastosowana w T20 wykorzystuje chłodzenie ferrofluidem, aby zapewnić wysoką czułość i ograniczyć ryzyko kompresji dynamiki. Falowód umieszczony na froncie tweetera oraz umiejscowienie głośnika poniżej przetwornika niskotonowego pozwalają zapewnić doskonały dźwięk na i poza osią optymalnego odsłuchu.

Głęboki, detaliczny bas

Wyposażona w dwa 133-milimetrowe przetworniki niskotonowe z dwuwarstwowymi cewkami, najnowsza kolumna wolnostojąca PSB z serii Alpha zapewnia wybitną odpowiedź niskich tonów i niesamowitą efektywność w swojej klasie cenowej. Jednostki niskotonowe wykorzystują specjalnie teksturowane membrany polipropylenowe, które minimalizują zniekształcenia i redukują breakup. Głośniki basowe perfekcyjnie współpracują z tweeterem, co jest zasługą zaawansowanej zwrotnicy, która zapewnia płynne przejście pomiędzy wysokim i niskim  zakresem częstotliwości. Dodatkowo przetworniki niskotonowe wspomagane są przez system bas-refleks z portem wentylacyjnym umieszczonym na tylnej ściance obudowy.

PSB Speakers Alpha T20

Referencyjna zwrotnica

Przeprojektowana kolumna głośnikowa z serii Alpha wyposażona jest w nową zwrotnicę, która wykracza poza głośnikowe standardy i która zapewnia perfekcyjną kontrolę i liniową odpowiedź częstotliwościową. Zwrotnica w T20 wykorzystuje zaawansowany akustycznie filtr Linkwitza-Rileya, aby ograniczyć do minimum zniekształcenia i stworzyć szeroką, detaliczną scenę dźwiękową.

Precyzja wykonania

Wykorzystując specjalną płytę MDF i unikatową kombinację grubości ścianek i wzmocnień, kolumna wolnostojąca Alpha T20 bardzo dobrze kontroluje rezonans. Dodatkowe korzyści przynosi zastosowanie lekkiego materiału wewnątrz obudowy, który dzięki precyzyjnemu rozmieszczeniu pozwala redukować fale stojące. Wytrzymała, dobrze wykonana obudowa wykończona jest wysokiej jakości winylową okleiną imitującą drewno i wyposażona jest w akustycznie przezroczystą, magnetycznie mocowaną maskownicę. Całość sprawia, że Alpha T20 niemal znika w domowym wnętrzu, a jej obecność potwierdza wysokiej jakości dźwięk.

Specyfikacja PSB Speakers Alpha T20 (walnut) - OUTLET

Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15 - 120
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy2 x 133 mm
Przetwornik wysokotonowy19 mm
Pasmo przenoszenia36-21,000 Hz
Skuteczność90dB
Częstotliwość podziału2,500Hz, L4
Wymiary (S x W x G) mm170 x 825 x 243
Waga kg11,9
Wersje wykończeniaCzarny, Orzech

Opinie o PSB Speakers Alpha T20 (walnut) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: