Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Moduł do wzmacniaczy zintegrowanych NAD C 356BEE i NAD C 375BEE

MDC MT 1 Media Tuner to innowacyjny moduł, dzięki któremu wzmacniacze zintegrowane NAD C 356BEE i C 375BEE zyskają całkowicie nowe funkcje. Wystarczy zamontować moduł w slocie portu MDC, aby wzbogacić urządzenia o możliwość strumieniowania cyfrowej muzyki oraz dostęp do radia internetowego vTuner™, które zapewnia dostęp do tysięcy stacji radiowych i podcastów z całego świata. Układ przetwornika cyfrowo-analogowego został opracowany przez projektantów NAD-a i gwarantuje ciepłe brzmienie muzyki, które tak bardzo lubią melomani. Ponadto moduł obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi i jest klientem UPnP, co czyni go najłatwiejszym i najlepiej brzmiącym sposobem na przesyłanie muzyki z dysku NAS wprost do wzmacniacza C 356BEE lub C 375BEE. Instalując moduł MDC MT 1 można dodatkowo zyskać możliwość podłączenia wzmacniaczy do swojej bezprzewodowej sieci multi-room. Łatwość obsługi gwarantuje bezpłatna aplikacja NAD Media Tuner, dostępna dla urządzeń z systemem Android lub Apple iOS.

Test / Recenzja

Inne

Marka: NAD

MT 1

Cena promocyjna 699 zł Normalna cena 999 zł

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 35 zł

Sprawdź szczegóły

MDC MT 1 Media Tuner to innowacyjny moduł, dzięki któremu wzmacniacze zintegrowane NAD C 356BEE i C 375BEE zyskają całkowicie nowe funkcje.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: