Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Bezprzewodowe słuchawki nauszne MW50 to najnowocześniejsza konstrukcja, która pomaga skupić się na tym, co najważniejsze – jakości i pięknie dźwięku. Zaprojektowane z myślą o dekadach użytkowania wykorzystują najlepsze materiały i zachwycają funkcjonalnością oraz komfortem, będące konsekwencją zastosowania m.in. składanej konstrukcji i bezprzewodowej łączności Bluetooth 4.1 z gwarantującym wysoką jakość dźwięku kodekiem aptX.

Wyeksponowana, w pełni aluminiowa antena zapewnia najlepszy w klasie zasięg komunikacji, a zaawansowane, 40-milimetrowe przetworniki z elementami z berylu gwarantują doskonałą akustykę i niezwykle detaliczny, ekspansywny dźwięk. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, o 1/3 lżejszej niż w przypadku MW60, słuchawki MW50 są idealnym bezprzewodowym modelem przeznaczonym do wykorzystania w domu, w pracy i podczas podróży.

Projektanci Master & Dynamic wyposażyli swoje słuchawki w dwa wbudowane mikrofony wielokierunkowe oraz odłączany przewód o długości 1,25 m. Dzięki niemu słuchawki mogą pracować również w trybie pasywnym, nie tylko jako konstrukcja bezprzewodowa. Swoją autonomię MW50 zawdzięczają wbudowanemu akumulatorowi, który zapewnia energię na 16 godzin słuchania muzyki, bez potrzeby ładowania baterii.

Najwyższą jakość produktu podkreśla luksusowe wykończenie pałąka nagłownego skórą bydlęcą i miękką skórą jagnięcą. Ta druga została również wykorzystana do wykończenia muszli nausznych – pod nią znajduje się pianka z funkcją pamięci. Nieużywane słuchawki na czas podróży można złożyć na płasko, co umożliwiają specjalne zawiasy.

TypNauszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)32
Odłączany przewódTak
Waga kg0.240

Test / Recenzja

Marka: Master & Dynamic

MW50 black/silver

Cena promocyjna 1 599 zł Normalna cena 2 399 zł
/ sztuka
  • Typ: Nauszne
  • Przeznaczenie: Domowe
  • Impedancja (Ω): 32
  • Odłączany przewód: Tak

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 80 zł

Sprawdź szczegóły

Wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki nauszne wykończone skórą bydlęcą i jagnięcą zapewniają wysoki poziom luksusu i komfortu, a dzięki łączności Bluetooth z aptX gwarantują niezrównaną jakość dźwięku. Funkcjonalność modelu zwiększają wbudowany akumulator i możliwość pracy w trybie pasywnym. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: