Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki wokółuszne Koss UR23i

Facebook Koss Polska

Dzięki unikalnej konstrukcji nausznika D-Profile i precyzyjnie dostrojonemu brzmieniu, Koss UR23i są idealnym wyborem dla osób ceniących sobie intymność, jaką oferuje słuchanie muzyki przez słuchawki.

Najważniejsze cechy:

 • perfekcyjna izolacja od otoczenia,
 • mikrofon typu one-touch,
 • nauszniki typu D-profile,
 • nowoczesny design.

Koss UR23i doskonale izolują od otoczenia. To zasługa zastosowania nauszników Koss „D-Profile”, które naśladują kształt anatomiczny ucha oraz zamkniętej muszli. Wytrzymała i lekka konstrukcja sprawia, że to świetne słuchawki przenośne do podróży, ale doskonale spiszą się również po podłączeniu do domowego zestawu Hi-Fi.

Umieszczony na kablu pilot typu one touch pozwala wygodnie odbierać połączenia, kończyć rozmowy, czy sterować odtwarzaniem muzyki . Słuchawki przyciągają wzrok swoim nowoczesnym designem i kolorystyką. Dzięki oferowanym parametrom i wyglądowi, słuchawki z pewnością będą stanowić uzupełnienie stylizacji i cieszyć uszy doskonałym dźwiękiem.

Paleta barw w jakich UR23i są dostępne obejmuje cztery kolory: intensywną zieleń i kobalt oraz klasyczną biel i czerń.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypNauszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)34
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz – 20 000 Hz
Długość przewodu (m)1,2
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódNie
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie

Marka: Koss

UR23i niebieski

Cena promocyjna 79 zł Normalna cena 109 zł
 • Typ: Nauszne
 • Przeznaczenie: Uniwersalne
 • Impedancja (Ω): 34
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz – 20 000 Hz

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 4 zł

Sprawdź szczegóły

Dzięki unikalnej konstrukcji nausznika D-Profile i precyzyjnie dostrojonemu brzmieniu, Koss UR23i są idealnym wyborem dla osób ceniących sobie intymność, jaką oferuje słuchanie muzyki przez słuchawki.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: