Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss SP540

Facebook Koss Polska

Na przestrzeni wielu lat słuchawki Koss wyznaczały standardy w świecie muzyki. Wielu światowej sławy wokalistów i zespołów korzystało z produktów tej legendarnej marki. Koss był do tego stopnia popularny, że za prezydentury Richarda Nixona słuchawki Koss Pro-4 zostały instalowane w Air Force One. W latach 70-tych firma przeniosła się do nowej lokalizacji gdzie jednym z najważniejszych działów był dział badań i rozwoju. Do dnia dzisiejszego to właśnie tam powstają nowe produkty w tym słuchawki Koss SP540.

Słuchawki Koss SP540 razem ze słuchawkami SP330 tworzą nową serię SP.


Słuchawki Koss SP540 wykonane są w tej samej technologii co Koss SP330 i charakteryzują się nowym, ergonomicznym designem. Naturalne dopasowanie do ucha słuchacza zawdzięczają „profilowi D” nauszników, które po raz pierwszy zostały zaprojektowane i wykorzystane w słuchawkach PRO4AAA. Profil „D” imituje kształt ucha, idealnie odseparowując słuchacza od świata zewnętrznego. Dzięki temu rozwiązaniu możesz mieć pewność, że żadna nuta Twojego nagrania nie zniknie w gąszczu hałasów z zewnątrz a naturalne dopasowanie do Twojego ucha sprawi, że długotrwałe odsłuchy nie będą już problemem.

 

W słuchawkach Koss SP540 wykorzystano nowe, wysokiej jakości podzespoły w tym głośnik PLX40, który dostarcza niezwykle dokładnego, spójnego i wiernego dźwięku idealnego dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Poduszki wykonane z pianki zapamiętującej kształt oraz miękka skóra zapewniają niepowtarzalny komfort dostarczając niesamowitego doświadczenia ze słuchania.

Istotną cechą słuchawek SP540 jest ich wytrzymałość w miejscach gdzie inne słuchawki ulegają uszkodzeniu. Niezwykłą wytrzymałość uzyskano wykorzystując nowy sposób montażu oraz poprzez dobór odpowiednich materiałów. Aluminiowa konstrukcja pałąka zabezpieczona została miękką pianką, otoczoną specjalną siateczką przepuszczającą powietrze. Dlatego też słuchawki Koss SP540 idealnie nadają się również do użytku zewnętrznego. Słuchawki SP540 wyposażone są w odłączany przewód który może zostać w każdej chwili wymieniony na nowy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz z łatwością wymienić wadliwy przewód bez konieczności demontażu słuchawek.

Wyjeżdżasz? Nie ma żadnego problemu. Konstrukcja słuchawek Koss SP540 pozwala na złożenie ich na czas transportu i schowanie do niezwykle szykownego etui. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzasz miejsce oraz masz pewność, że Twoje słuchawki będą bezpieczne na czas podróży.

Słuchawki dostępne w sprzedaży. Zapraszamy do salonów Top Hi-Fi.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypWokółuszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)35
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 25 000
Zniekształcenia (%)-
Czułość (dB/V)99dB SPL
Długość przewodu (m)1,4
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódTak
SkładanieTak
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałTak
Waga kg0.2
Materiał wykończeniaNaturalna skóra

Marka: Koss

SP540

Cena promocyjna 569 zł /sztuka Normalna cena 799 zł /sztuka
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Impedancja (Ω): 35
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 25 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 28 zł

Sprawdź szczegóły

Słuchawki wokóluszne SP540 cechują się nowym „profilem D” który cechuje idealne dopasowanie dla słuchacza. Piankowe poduszki w kształcie ucha z pianką zapamiętującą kształt, materiał akustyczny oraz miękka skóra połączone razem tworzą niepowtarzalny komfort dostarczając  niesamowitego doświadczenia ze słuchania.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: