Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss PRO4AA

Facebook Koss Polska

Koss Pro4AA to pierwsze słuchawki dynamiczne, które po raz pierwszy zaprezentowano w 1970 r. Od tego czasu model ten stanowi wyznacznik standardów w klasie wokółusznych słuchawek profesjonalnych, zapewniając prawdziwie pełnozakresowy dźwięk z niesamowitymi możliwościami izolacji od hałasu.

Ogromna popularność słuchawek sprawiła, że Koss po zakończeniu ich produkcji pod koniec lat 80. ubiegłego wieku błyskawicznie ponownie wprowadził je do swojej gamy produktowej. Tym samym Pro4AA mogły dalej pełnić rolę podstawowych słuchawek studyjnych w stacjach radiowych i studiach nagraniowych.

Koss PRO4AA

Profesjonaliści z branży radiowej oraz nagraniowej oczekują niezawodnego sprzętu połączonego z doskonałą wydajnością. Słuchawki Koss Pro4AA spełniają te rygorystyczne wymagania z nawiązką. Profesjonalna konstrukcja wokółuszna chroni przed zewnętrznym hałasem i pozwala wybrzmieć każdej nucie.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym dźwiękowcem, czy wymagającym audiofilem, Pro4AA gwarantują świetną izolację, precyzyjne odwzorowanie i natężenie dźwięku, a także emocje charakterystyczne dla wydarzeń na żywo przy każdym nagraniu.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypWokółuszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)250
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 25 000
Czułość (dB/V)95
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonBrak
FuterałNie

Marka: Koss

PRO4AA

Cena promocyjna 337 zł /sztuka Normalna cena 559 zł /sztuka
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Domowe
  • Impedancja (Ω): 250
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 25 000

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 17 zł

Sprawdź szczegóły

Słuchawki KOSS PRO4AA

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: