Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss Pro DJ100

Facebook Koss Polska

Słuchawki posiadają możliwość wyłączenia dźwięku na jednej ze słuchawek, przełącznik mono/stereo znajduje się na prawej muszli. Mocne basy, tłumienie odgłosów z tła. W zestawie znajduje się adapter Jack 6.5 mm. Przewód słuchawek wykonany z wysokiej jakości, oczyszczonej miedzi. Zakres częstotliwości 10-25,000 Hz. Impedancja 38. Czułość 99 dB SPL.

Miękkie poduszki nauszników tworzą zamkniętą całość izolując Cię od odgłosów, hałasów otoczenia. Słuchawki Koss Pro DJ100 są niezwykle komfortowe. Dlatego też wielogodzinne odsłuchy nie będą już problemem.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypWokółuszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)38
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 25 000
Zniekształcenia (%)-
Czułość (dB/V)99
Długość przewodu (m)2,44
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódNie
SkładanieTak
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonNie
Waga kg0,7
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna

Marka: Koss

Pro DJ100

Cena promocyjna 259 zł Normalna cena 349 zł
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Impedancja (Ω): 38
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 25 000

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Słuchawki Koss Pro DJ100 to idealne rozwiązanie do domowego użytku jak również dla profesjonalnych disc jockey'a. Konstrukcja słuchawek zapewnia bardzo dobre tłumienie odgłosów z zewnątrz. Słuchawki charakteryzują się niezwykle czystymi, mocnymi niskimi tonami oraz precyzyjnymi, krystalicznymi tonami wysokimi.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: