Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss Porta Pro z pilotem i mikrofonem

Nauszne słuchawki Porta Pro to kultowy model w ofercie firmy Koss – doskonale rozpoznawalny i przykuwający uwagę swoim angażującym brzmieniem. Teraz ofertę producenta poszerza model Porta Pro® Mic/Remote. Zachowując tę samą wysoką jakość dźwięku i konstrukcję pierwowzoru projektanci dodali całkowicie nowy przewód z wbudowanym mikrofonem i 1-przyciskowym zdalnym sterowaniem.

 • Wytrzymały przewód z mikrofonem i 1-przyciskowym pilotem
 • Regulacja Comfort Zone zwiększająca komfort użytkowania
 • Dynamiczne przetworniki high-resolution
 • Spiralne wzmocnienie w miejscu połączenia przewodu z wtykiem

KOSS Porta Pro z pilotem i mikrofonem

Znany i ceniony model Koss Porta Pro® wyznaczył poziom możliwości i komfortu użytkowania w klasie słuchawek mobilnych. Zaprojektowane z myślą o osobach z wyrafinowanym gustem muzycznym, Porta Pro® niezmiennie należą do grona najpopularniejszych słuchawek na świecie.

KOSS Porta Pro z pilotem i mikrofonem

Rozwijając swoją najpopularniejszą konstrukcję projektanci firmy Koss opracowali model Porta Pro® Mic/Remote. Najnowszą wersję wyróżnia przewód z wbudowanym mikrofonem i 1-przyciskowym zdalnym sterowaniem. Element ten ułatwia współpracę ze smartfonami, umożliwiając m.in. odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych oraz sterowanie odtwarzaniem muzyki. Kolejną nowością, mającą bezpośredni wpływ na zwiększenie żywotności słuchawek, jest spiralne wzmocnienie w miejscu połączenia przewodu z wtykiem. Rozwiązanie to minimalizuje ryzyko uszkodzenia kabla w tym newralgicznym punkcie.

KOSS Porta Pro z pilotem i mikrofonem

Niezmiennym elementem pozostaje wysoki komfort użytkowania słuchawek Porta Pro®. Specjalna regulacja Comfort Zone pozwala dopasować nacisk słuchawek na uszy, nie ograniczając w żaden sposób pewności mocowania ich na głowie. Ponadto lekka, otwarta konstrukcja ułatwia użytkownikowi kontakt z zewnętrznym otoczeniem przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej jakości brzmienia.

Facebook Koss Polska

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl.

Kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypNauszne
PrzeznaczenieMobilne
Impedancja (Ω)60
Pasmo przenoszenia (Hz)15 - 25 000 Hz
Czułość (dB/V)101
Długość przewodu (m)1,2
KonstrukcjaOtwarta
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódNie
SkładanieTak
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Materiał wykończeniaMateriał

Marka: Koss

Porta Pro z pilotem i mikrofonem

Cena promocyjna 219 zł Normalna cena 279 zł
/ sztuka
 • Typ: Nauszne
 • Przeznaczenie: Mobilne
 • Impedancja (Ω): 60
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 15 - 25 000 Hz

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 11 zł

Sprawdź szczegóły

Słuchawki Koss Porta Pro z pilotem i mikrofonem

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: