Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

KOSS GMR 545 AIR

Facebook Koss Polska 

Dźwięk zmieniający zasady gry

Słuchawki Koss GMR-545-AIR to ultralekka konstrukcja otwarta przeznaczona dla wymagających użytkowników. Doskonała izolacja od bodźców zewnętrz, sprzyja pełniejszemu zanurzeniu się w wirtualnej rozrywce.

Najważniejsze cechy:

 • ultralekka,  otwarta konstrukcja,
 • dwa przewody w zestawie (z mikrofonem na pałąku, ze sterowaniem smatfonami),
 • ikoniczne nauszniki Koss "D-Profile", profil D nausznika odzwierciedla kształt ucha,
 • specjalnie zaprojektowana akustyka dla zyskania przewagi w rozgrywce.

KOSS GMR 545 AIR

Ultralekka konstrukcja

Dzięki lekkiej konstrukcji GMR-545-AIR umożliwiają wielogodzinną grę i słuchanie muzyki bez uczucia zmęczenia ze strony użytkownika. Jest to możliwe dzięki muszlom wyposażonym w nauszniki Koss „D-Profile”, które naśladują kształt anatomiczny ucha, przeprojektowanemu pałąkowi i niskiej wadze słuchawek. 

KOSS GMR 545 AIR


Dźwięk przestrzenny 3D Koss

Większość wczesnych gier oferuje dźwięk przestrzenny, deweloperzy, chcąc zwiększyć imersję graczy z wirtualnym światem, implementują w swoich produkcjach dźwięk 3D w standardzie 5.1, zapewniając tym samym iście kinowe wrażenia podczas obcowania z grą. Słuchawki GMR-545-AIR, dzięki otwartej konstrukcji i staranie dobranym podzespołom, wiernie odtwarzają przestrzeń dźwiękową. Zgodnie z intencjami producentów gier zapraszają do przeżycia wspólnej cyfrowej przygody. 

KOSS GMR 545 AIR

Kompatybilność i dostosowanie do potrzeb

Mikrofon na pałąku znajduje się blisko ust gracza, co z kolei przekłada się na doskonałą jakość głosu transmitowanego do uszu graczy. Wyraźne i czytelne komunikaty, polecenia dotyczące strategii i taktyki są jednym z czynników decydujących o ewentualnym zwycięstwie. Słuchawki GMR-545-AIR są kluczem do sukcesu w grze wieloosobowej. 

Konstruktorzy słuchawek pomyśleli o tym, że po zakończeniu gry należy wyjść na spacer, zażyć ruchu, czy posłuchać ulubionej muzyki. Aby zmienić model GMR-545-AIR w zwykłe słuchawki,  należy odłączyć kabel ze zintegrowanym mikrofonem na wysięgniku przeznaczonym do gamingu i podpiąć na kabel z mikrofonem na kablu, który zmienia słuchawki w zestaw hands free.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypWokółuszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)60
Pasmo przenoszenia (Hz)15-22 000
Długość przewodu (m)1,2 i 2,4
KonstrukcjaOtwarta
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódTak
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie

Marka: Koss

GMR 545 AIR

Cena promocyjna 260 zł /sztuka Normalna cena 329 zł /sztuka
 • Typ: Wokółuszne
 • Przeznaczenie: Domowe
 • Impedancja (Ω): 60
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 15-22 000

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 13 zł

Sprawdź szczegóły

Słuchawki Koss GMR-545-AIR to ultralekka konstrukcja otwarta przeznaczona dla wymagających użytkowników. Doskonała izolacja od bodźców zewnętrz, sprzyja pełniejszemu zanurzeniu się w wirtualnej rozrywce.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: