Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Kompaktowy strumieniowy system głośnikowy Bluesound PULSE MINI z wbudowanym wzmacniaczem, WI-FI i Bluetooth

Bluesound - najlepszy system multiroom według What Hi-Fi

Bluesound po raz czwarty z rzędu zdobył tytuł „Produkt roku”, przyznawany przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?”. W kategorii „Systemy multi-room” rodzina urządzeń Bluesounda pozostaje bezkonkurencyjna już od 2014 r.


PULSE MINI to kompaktowy strumieniowy system głośnikowy, który z łatwością dostarczy prawdziwy dźwięk hi-fi do każdego zakątka w twoim domu. Ten niezwykle funkcjonalny model wykorzystuje takie same rozwiązania techniczne, jak we flagowym PULSE 2, ale wyposażony jest w jeszcze mniejszą obudowę. Dzięki temu urządzenie przekonuje jeszcze bardziej kompaktowymi rozmiarami, bez jakiegokolwiek kompromisu pod względem wydajności i jakości dźwięku.

Bluesound PULSE MINI to samodzielny element strefowego systemu Bluesound. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi o mocy 60 W oraz głośnikom wymaga jedynie zasilania, aby korzystając z domowej sieci Wi-Fi, odtwarzać miliony nagrań z muzycznych serwisów strumieniujących (Spotify, TIDAL, Deezer itd.), tysiące internetowych stacji radiowych z całego świata, pliki audio z domowych komputerów, dysków NAS i pamięci USB, a także muzykę z telefonu, tabletu lub laptopa. Funkcjonalność urządzenia zwiększają wbudowana łączność Bluetooth aptX oraz dotykowy panel, za pomocą którego można sterować odtwarzaniem muzyki i regulować głośność.

PULSE MINI, podobnie jak pozostałe bezprzewodowe odtwarzacze sieciowe multi-room z rodziny Bluesound, w pełni obsługuje MQA. Format ten umożliwia odtwarzanie w czasie rzeczywistym plików muzycznych zachowując studyjną jakość dźwięku. Atutem tego rozwiązania jest to, że korzysta z łącza internetowego o takiej samej przepustowości, jak w przypadku plików z jakością CD. Opcja ta dostępna jest we wszystkich urządzeniach z zainstalowanym oprogramowaniem w wersji BluOS 2.2 lub wyższej. Dzięki wprowadzonemu udoskonaleniu Bluesound jest pierwszym bezprzewodowym systemem multi-room, który w pełni obsługuje technologię MQA.

Sterowanie głosowe Alexa

Dzięki funkcji sterowania głosowego, użytkownicy BluOS mają teraz jeszcze szerszy wachlarz opcji sterowania, które umożliwiają zarządzanie muzyką high-res i  multi-room, wliczając aplikację BluOS na smartfony, tablety i komputery, piloty zdalnego sterowania, sprzętowe sterowniki i integrację z domową automatyką, taką jak Crestron, Control4 i RTI. Do obsługiwanych poleceń należą m.in. odtwarzanie/pauza, następny/poprzedni, odtwarzanie losowe, włączanie/wyłączanie, a nawet zarządzanie listami odtwarzania dla większości bibliotek użytkownika i serwisów muzycznych.

Użytkownik może używać poleceń głosowych do przełączania pomiędzy wejściami dowolnego z odtwarzaczy BluOS, ustawiania dowolnych serwisów muzycznych, programowania stacji radiowych lub odtwarzania utworów z własnej biblioteki muzycznej podłączonej do sieci. Korzystając z potęgi Alexa AI (i w zależności od aktywnego serwisu muzycznego) użytkownicy mogą zapytać o to, co jest odtwarzane lub jaki będzie następny utwór, z jakiego albumu pochodzi nagranie lub zapytać o nazwisko artysty. Lista poleceń będzie rozszerzała się wraz z dodawaniem kolejnych funkcjonalności sterowania głosowego w różnych serwisach muzycznych.


Ustaw PULSE MINI na półce, blacie lub stole i ciesz się emocjami muzycznymi, które wnosi do twojego pokoju ten niewielki system 2.1. Rozstaw kilka dodatkowych egzemplarzy w pozostałych pomieszczeniach i zamień cały dom w rozbrzmiewające dźwiękiem studio. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi słuchawkowemu, wejściu analogowemu, a nawet sensorowi IR do bezproblemowej integracji z dźwiękiem telewizora – teraz możesz wzbogacić swój system kina domowego HD o rzeczywiste emocje hi-fi.

Innowacyjna podwójna komora akustyczna ze specjalnym układem korekcji DSP łączy za pomocą wspólnego portu pojedyncze kanały lewy i prawy, zapewniając tym samym moc i czystość basu, który po prostu musisz usłyszeć, aby uwierzyć. PULSE MINI nie ogranicza się do pracy solo. Podobnie jak wszystkie odtwarzacze all-in-one PULSE, kiedy wykorzystywane są w parze, PULSE MINI tworzy obszerne pole dźwięku stereo, które zmieni twój sposób myślenia o możliwościach kompaktowego systemu głośnikowego.

PULSE MINI to jeden z komponentów rodziny Bluesound, który pozwala stworzyć do aż 34 niezależnych stref audio w twoim domu. Całością sterujesz za pomocą intuicyjnej aplikacji, dostępnej dla smartfonów (iOS / Android), tabletów (iOS / Android / Kindle Fire) oraz komputerów (PC / Mac). Bluesound to pełna swoboda i niezależność wszystkich użytkowników systemu. Każdy może słuchać w tym samym czasie innego nagrania oraz sterować dowolnym odtwarzaczem systemu. Muzyka może pozostawać w twoim pokoju, podążać za tobą, lub rozbrzmiewać w całym domu, gdy np. przyjdą znajomi. Ty decydujesz.

Wspierane systemy operacyjneApple Macintosh, Windows XP, 2000, Vista, 7, 8
Wersje aplikacji sterującejkomputer (PC / Mac), smartfon (iOS / Android), tablet (iOS / Android / Kindle Fire)
Wspierane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, WMA-L
Natywne częstotliwości próbkowania32 - 192
Głębokość bitowa16 bitów, 24 bity
Serwisy strumieniująceDeezer, HD Tracks, Juke, Murfie, Napster, Pandora, Qobus, Rdio, Rhapsody, Spotify, Tidal
Radio internetoweiHeartRadio, TuneIn Radio
Zgrywanie CDNie
Wbudowany twardy dyskNie
Ethernet LANTak
Wbudowany moduł Wi-FiTak
BluetoothTak
Wyjścia głośnikoweNie
Wyjście subwooferaNie
Wyjście wyzwalaczaNie
WzmacniaczNAD Direct Digital
Wymiary (S x W x G) mm335 x 172 x 155
Waga kg3.6

Inne

Marka: Bluesound

PULSE MINI

Cena promocyjna 1 555 zł Normalna cena 2 699 zł
/ sztuka
  • Wspierane systemy operacyjne: Apple Macintosh, Windows XP, 2000, Vista, 7, 8
  • Wersje aplikacji sterującej: komputer (PC / Mac), smartfon (iOS / Android), tablet (iOS / Android / Kindle Fire)
  • Wspierane formaty plików: AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, WMA-L
  • Natywne częstotliwości próbkowania: 32 - 192

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

PULSE MINI jest kompaktowym strumieniowym systemem głośnikowym, wyposażonym w trzy zaawansowane przetworniki zasilane przez trzy wzmacniacze Direct Digital o łącznej mocy 60 W. Cały system zapewnia perfekcyjny, 24-bitowy dźwięk. Atutem urządzenia jest także wbudowana łączność Wi-Fi i Bluetooth aptX.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: