Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Kompaktowy mikrofon pojemnościowy Audio-Technica PRO24-CMF do kamer

Audio-Technica PRO24-CMF jest lekkim, kompaktowym mikrofonem pojemnościowym przeznaczonym do współpracy z kamerami, gwarantującym wysokiej jakości dźwięk hi-fi. Para kardioidalnych przetworników pracujących w konfiguracji X-Y zapewnia wrażenie przestrzenności i realizm naturalnego dźwięku.

Lekka, w pełni metalowa konstrukcja ułatwia przenoszenie mikrofonu i jest bardzo wytrzymała. PRO24-CMF może współpracować z kamerami wyposażonymi w stopkę mikrofonową i stereofoniczne wejście dla mikrofonu. Urządzenie może czerpać energię z baterii lub korzystać z zasilania dostarczanego za pośrednictwem złącza mikrofonowego. Do zestawu dołączane są m.in. ekran ochronny oraz windjammer (futerko), ograniczające słyszalność podmuchów wiatru i oddechu. 

Marka: Audio-Technica

PRO24-CMF

Cena promocyjna 499 zł /komplet Normalna cena 649 zł /komplet

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 25 zł

Sprawdź szczegóły

PRO24-CMF jest wysokiej klasy lekkim, kompaktowym mikrofonem pojemnościowym przeznaczonym do współpracy z kamerą. Urządzenie gwarantuje stereofoniczny dźwięk hi-fi i może pracować w dwóch trybach: z zasilaniem bateryjnym oraz zasilaniem pobieranym z kamery. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: