Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Słuchawki ATH-CK3TW True Wireless

ATH-CK3TW to douszne słuchawki, dzięki którym miłośnicy muzyki mogą cieszyć się ulubionymi nagraniami przy zachowaniu swobody, jaką mogą zapewnić jedynie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki. Ten kompaktowy model stanowi połączenie wspaniałej wygody użytkowania z wciągającym dźwiękiem i łatwością obsługi.

ATH-CK3TW True Wireless

Niewielkie obudowy słuchawek zostały wyposażone specjalnie zaprojektowane 5,8-milimetrowe przetworniki, które odpowiadają za wyrazisty i dokładny dźwięk. W ATH-CK3TW zastosowano także moduł łączności Bluetooth 5 kompatybilny z kodekiem aptX i Qualcomm TrueWireless™ Stereo Plus – funkcją niskiego opóźniania, pozwalającą strumieniować najnowsze wydania bez zakłóceń dźwięku i z zachowaniem stabilności połączenia*.

ATH-CK3TW True Wireless

Elementem wyróżniającym ATH-CK3TW jest przede wszystkim wygoda użytkowania. Dzięki funkcji Auto Power On/Off słuchawki są gotowe do użytku w chwilę po wyjęciu ich z etui, które dostarczane jest wraz z ATH-CK3TW i pełni rolę banku energii. Słuchawki po ponownym umieszczeniu w etui automatycznie wyłączają się, po czym rozpoczyna się proces ładowania. Całkowicie naładowane akumulatory w CK3TW zapewniają sześć godzin ciągłego odtwarzania muzyki, natomiast etui gwarantuje energię na kolejne 24 godziny pracy.

ATH-CK3TW True Wireless

Projektanci kompaktowe obudowy douszne wyposażyli w mikrofon i dotykowe panele do sterowania odtwarzaniem muzyki i połączeniami telefonicznym. Dzięki technologii Qualcomm cVc™ użytkownik może cieszyć się wysoką jakością dźwięku podczas połączeń oraz czystym i naturalnym głosem podczas konwersacji. Wyrazistość rozmów telefonicznych zwiększa odtwarzanie głosu w obu słuchawkach.

ATH-CK3TW True Wireless

Model ATH-CK3TW jest zgodny z certyfikatem IPX2, w ten sposób zyskując odporność na kapiąca wodę, np. deszcz lub pot. Inżynierowie Audio-Techniki zadbali także, aby minimalistyczna konstrukcja douszna naturalnie dopasowywała się do każdej wielkości ucha. Ponadto silikonowe wkładki douszne dostępne są w czterech rozmiarach (XS/S/M/L), w ten sposób jeszcze precyzyjnej dopasowując słuchawki do uszu i polepszając izolację.

*Wymagany jest smartfon/urządzenie kompatybilne z funkcjonalnością Qualcomm TrueWireless Stereo Plus.

TypDouszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)16
Pasmo przenoszenia (Hz)20 – 20,000
Czułość (dB/V)-38 dB (1 V/Pa, at 1 kHz)
Długość przewodu (m)0,3
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg4,7g lewa; 4,7g prawa
Inne6 godz. pracy na baterii, 24 godz. pracy z futerałem. Czas ładowania ok 2 godz.

Marka: Audio-Technica

ATH-CK3TW niebieskie

Cena promocyjna 399 zł Normalna cena 499 zł
/ sztuka
  • Typ: Douszne
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Impedancja (Ω): 16
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 20,000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 20 zł

Sprawdź szczegóły

Audio-Technica ATH-CK3TW to douszne słuchawki, dzięki którym miłośnicy muzyki mogą cieszyć się ulubionymi nagraniami przy zachowaniu swobody, jaką mogą zapewnić jedynie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: