Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Nauszne słuchawki bezprzewodowe Audio-Technica ATH-ANC500BT

Model ATH-ANC500BT łączy w sobie wyjątkowy system eliminacji szumów QuietPoint® z wygodą użytkowania bez ograniczeń spowodowanych obecnością kabla. Te lekkie słuchawki o długim czasie pracy są idealnym towarzyszem w podróży i nie tylko.

Najważniejsze cechy:

 • technologia aktywnego tłumienia hałasu QuietPoint®,
 • 40-milimetrowe przetworniki,
 • panel sterowania wbudowany w muszle,
 • do 42 godzin odtwarzania,
 • szybkie ładowanie,
 • obsługa kilku urządzeń,
 • składana konstrukcja.

Zaprojektowane i wykonane w Japonii słuchawki ATH-ANC500BT wyposażone są w mocne 40-milimetrowe przetworniki, które zapewniają czysty, mocny dźwięk, natomiast zaimplementowana technologia aktywnego tłumienia hałasu QuietPoint® znacznie zmniejsza hałas otoczenia, dzięki któremu użytkownik może zatopić się w krystalicznie czystym dźwięku dobiegającym z komfortowych i doskonale przylegających do uszu nauszników.

Za właściwe działania systemu aktywnej redukcji hałasu odpowiada wysokiej jakości wielokierunkowy mikrofon. Jest on również wykorzystywany do przekazywania głosu podczas rozmów telefonicznych.

Audio-Technica ATH-ANC500BT

W pełni naładowana bateria zapewnia energię na 20 godzin ciągłego odsłuchu muzyki przy wykorzystaniu łączności Bluetooth® i systemu redukcji hałasu. Czas ten rośnie do 42 godzin podczas korzystania tylko z systemu QuietPoint® w trybie pasywnym. Już 10 minutach ładowania zapewnia nam godzinę słuchania muzyki, natomiast gdy w pobliżu nie ma gniazdka elektrycznego, z powodzeniem można korzystać ze słuchawek w trybie pasywnym, czyli za pomocą dołączonego kabla sygnałowego.

Audio-Technica ATH-ANC500BT

Słuchawki pracują pod kontrolą interfejsu Bluetooth. Inżynierowie japońskiej firmy zdecydowali się na wersję o numerze 4.2 pracującą w zakresie pasma 2.402 GHz to 2.480 GHz, dzięki której maksymalny zasięg między źródłem a słuchawkami wynosi 10 metrów. ATH-ANC500BT obsługują również profile A2DP, AVRCP, HFP, HSP, a za najwyższa jakość przesyłanego dźwięku odpowiada kodek SBC.

Komfort użytkowania zwiększa możliwość parowania z kilkoma urządzeniami, co wydatnie przekłada się na wygodę – po prostu nie trzeba za każdym razem rozparowywać słuchawek z telefonem, żeby je podpiąć np. do telewizora. W pudełku znajduje się kabel USB typ A/micro USB oraz 1,2-metrowy kabel sygnałowy mini jack 3,5mm/micro USB.

TypNauszne
PrzeznaczenieMobilne Aktywne
Impedancja (Ω)32 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz - 20 000 Hz
Czułość (dB/V)96 dB/mW (redukcja hałasu wł.) 95 dB/mW (redukcja hałasu wył.)
Długość przewodu (m)0.3
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładanieTak
Aktywna redukcja hałasuTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0,180
Inne-

Marka: Audio-Technica

ATH-ANC500BT

Cena promocyjna 349 zł /sztuka Normalna cena 499 zł /sztuka
 • Typ: Nauszne
 • Przeznaczenie: Mobilne Aktywne
 • Impedancja (Ω): 32 Ω
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz - 20 000 Hz

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 17 zł

Sprawdź szczegóły

Model ATH-ANC500BT łączy w sobie wyjątkowy system eliminacji szumów QuietPoint® z wygodą użytkowania bez ograniczeń spowodowanych obecnością kabla. Te lekkie słuchawki o długim czasie pracy są idealnym towarzyszem w podróży i nie tylko.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: