Sztuka wspiera sztukę

NAD Masters M10 – wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym BluOS – jest najbardziej wyrafinowanym urządzeniem pozwalającym przesyłać muzykę do twoich głośników. Pięknie zaprojektowany, w eleganckim czarnym kolorze, z gładkim, szklanym panelem dotykowym i obudową ze szczotkowanego aluminium, zrywa z wzornictwem tradycyjnych wzmacniaczy. W swoim wnętrzu skrywa utytułowaną amplifikację NAD HybridDigital™, dostarczającą moc 100 W na kanał i zapewniającą muzyce legendarną już czystość i głębię dźwięku, zarówno w przypadku plików bezstratnych i MQA, jak i bibliotek muzycznych high-res.

Stworzony z miłości do prawdziwej sztuki, M10 pomaga uwalniać emocje i inspiruje kreatywność, o czym przekonała się kanadyjska artystka Melanie Keay. Krystalicznie czysta muzyka, płynąca niezakłóconym strumieniem pozwoliła stworzyć jej trzy wyjątkowe obrazy – sztuka wspiera sztukę. Strumieniuj muzykę w jakości high-res, bezprzewodowo łącz się z innymi urządzeniami kompatybilnymi z BluOS i odtwarzaj muzykę w całym domu, intuicyjnie sterując nią z poziomu smartfona, tabletu lub komputera.

Następna generacja strumieniowania

NAD M10 oferuje nieograniczone możliwości strumieniowania dźwięku. Połącz się z siecią Wi-Fi i korzystaj z niemal 20 natywnie zintegrowanych serwisów strumieniowych, wliczając Tidal, Qobuz, Deezer i Spotify, a także swoich własnych bibliotek muzycznych. Albo połącz się z M10 poprzez AirPlay 2 lub 24-bitowy Bluetooth Qualcomm aptX HD, aby udostępniać muzykę zgromadzoną na twoim smartfonie lub laptopie. Wbudowana platforma BluOS oznacza, że możesz bezproblemowo przesyłać jeden zunifikowany lub wiele oddzielnych strumieni muzyki do innych urządzeń zgodnych z BluOS, aby stworzyć przestrzeń odsłuchową w całym domu. Niezależnie od preferencji, NAD Masters M10 jest najbardziej wyrafinowanym sposobem na przesyłanie muzyki do twoich ulubionych głośników.

Więcej o NAD Masters M10 >

Dotyk szkła

Wyposażony w czytelny, 7 calowy ekran dotykowy, M10 pozwala sterować twoją muzyką poprzez elegancki i intuicyjny interfejs. Dostęp do opcji odtwarzania, przełączanie źródeł muzyki i regulacja barwy tonów – to tylko niektóre z możliwych opcji personalizacji, które odkrywasz po zaledwie kilku dotknięciach ekranu. Gdy nie korzystasz ze sterowania za pomocą ekranu dotykowego, M10 wyświetla okładkę odtwarzanej płyty lub utworu, rozszerzając wymiar twoich muzycznych wrażeń.

Więcej o NAD Masters M10 >

Przełomowa technologia Class-D

Niezwykle zaawansowany układ Class D, po raz pierwszy zastosowany we flagowych wzmacniaczach NAD Masters, HybridDigital™ wykorzystuje to co najlepsze w analogowej i cyfrowej amplifikacji, zapewniając precyzję i detaliczność, z której słyną wzmacniacze cyfrowe, ale bez utraty naturalności i emocji wzmacniaczy analogowych. Z mocą ostrożnie określaną na 100 W na kanał i z wyrafinowanym przetwornikiem c/a na pokładzie, M10 może wysterować niemal dowolne kolumny głośnikowe klasy high-end, z łatwością odwzorowując pełne pasmo częstotliwości i zakres dynamiki twojej ulubionej muzyki, bez szumów i zniekształceń.

Więcej o NAD Masters M10 >

NAD Masters: dotyk sztuki

Niezmiennie pozostająca w czołówce wysokiej jakości dźwięku, seria NAD Masters jest pierwszą, w której wykorzystano najnowsze innowacje wywodzące się z laboratoriów NAD, m.in. technologie amplifikacji Direct Digital i HybridDigital, a także otwartą na przyszłe modyfikacje modułową konstrukcję MDC.

Bogata w funkcje i zaprojektowana tak, aby zapewniała doskonałe odwzorowanie dźwięku, seria NAD Masters ceniona jest przez uznanych krytyków audio, wymagających miłośników muzyki oraz audiofilów oczekujących doskonałej technologii i wzornictwa za to, co określamy mianem wysokiej jakości amplifikacji.

Zobacz, jak muzyka inspiruje sztukę.

POSŁUCHAJ M10 I SPRAWDŹ JAK WIELE POTRAFI

kim jest artystka

Melanie Keay jest utytułowaną multi-dyscyplinarną artystką z Toronto, która od lat rysuje, maluje i projektuje inspirując się słuchaną muzyką. Jest to jej sposób na wyciszenie umysłu i skupienie na pracy. Dzięki NAD Masters M10, na którym artystka słuchała swojej ulubionej muzyki, Melanie stworzyła trzy nowe obrazy.