Wzmacniacz Direct Digital z funkcjami sieciowymi

Wyposażony w technologię AirPlay, wzmacniacz sieciowy NAD D7050 to urządzenie typu „plug and play”. Jeśli masz komputer lub smartfon z oprogramowaniem iTunes, a także dostęp do domowej sieci Wi-Fi, po prostu połącz D 7050 z kolumnami głośnikowymi. W ten sposób zyskasz najnowszy system audio w stylowej i kompaktowej obudowie, która dopasuje się do niemal dowolnego domowego wnętrza. Dzięki technologii Bluetooth aptX urządzenie zapewnia niezwykle dokładny przesył wiernego dźwięku. Dopełnieniem zalet NAD D7050 jest wzmacniacz słuchawkowy klasy premium z wysokiej jakości regulacją głośności. 

 

 


 

Dzięki D7050 strumieniowanie jest bardzo łatwe

Dysponując technologią AirPlay, NAD D7050 jest zaawansowanym rozwiązaniem typu Plug-and-Play, zapewniającym bezprzewodową muzykę w Twoim domu. Może on także strumieniować sygnały audio UPnP poprzez domową sieć, lub, jeśli nie masz domowej sieci, muzykę ze smartfonu lub laptopa przy użyciu Bluestooth aptX. D7050 umożliwia także przewodowe podłączenie dla odtwarzania plików audio z komputera lub pamięci USB, a podczas odtwarzania muzyki z iPada, ładuje jego baterię.  

 

Innowacyjna technologia Direct Digital

NAD D7050 wykorzystuje najbardziej zaawansowaną platformę cyfrowej amplifikacji Direct Digital, opracowaną po raz pierwsze na potrzeby sławnego wzmacniacza M2 z serii Masters.Technologia Direct Digital całkowicie eliminuje wprowadzające szum i zniekształcenia obwody analogowe, więc Twoja muzyka pozostaje w cyfrowej postaci aż do wyjść głośnikowych. Wszystkie funkcje wzmacniacza realizowane są w domenie cyfrowej, przy wykorzystaniu zaawansowanego oprogramowania, które steruje wszystkimi aspektami powiązanymi z jakością dźwięku. Cyfrowy sygnał jest konwertowany do analogowej postaci przy wykorzystaniu prostego, pasywnego filtru dwupolowego, zlokalizowanego przy wyjściach głośników. To radykalne rozwiązanie jest pierwszą na świecie, udaną konstrukcją wzmacniacza cyfrowego typu closed loop, który porównuje sygnał wyjścia do sygnału wejścia, dokonując jednocześnie kompensacji ewentualnych różnic, aby uzyskać "perfekcyjny" rezultat.  Bezkompromisowa jakość dźwięku, jaką zapewnia NAD D7050, uzyskiwana jest dzięki wyeliminowaniu wprowadzających szumy i rezonanse analogowych obwodów, które mogą zacierać muzyczne detale i zmiękczać muzyczne transjenty. 

 

Małe jest piękne

W D7050 upakowano czterokrotnie więcej obwodów w jednej czwartej objętości tradycyjnego analogowego amplitunera. Ma to sens, ponieważ układy cyfrowe wysokiej prędkości, działają lepiej, gdy długości ścieżek sygnałowych są bardzo krótkie. Znajdziemy tu także obwody o wielkiej skali integracji (LSI), montowane powierzchniowo komponenty oraz wielowarstwowe płytki drukowane, dla optymalizacji prędkości i jakości przy zachowaniu ultra kompaktowego charakteru rozwiązania. Wysoka efektywność technologii amplifikacyjnej Direct Digital, pozwala na znaczące zredukowanie rozmiaru potrzebnych radiatorów oraz układu zasilania, przy jednoczesnym polepdszeniu jakości brzmienia. Na tylnej ściance znajdziemy nawet wyjście subwoofera o przełączanej cyfrowej zwrotnicy, co zachęca do zastosowania dodatkowego aktywnego subwoofera dla odtwarzania kinowych efektów specjalnych oraz muzycznych rytmów, które możesz nie tylko usłyszeć, ale także poczuć całym ciałem. W rezultacie, masz do dyspozycji nienagrzewającą się, kompaktową elektrownię, która zapewnia niesamowity dźwięk.

Specyfikacja NAD D7050

Opinie o NAD D7050

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Filip

  Ocena:
  Ocena: 5
  Niewielki, detaliczny wzmacniacz z funkcjami sieciowymi i bluetooth, dobrze brzmi z Applem.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: