Marka: Nordost

N2 Tyr2 Głośnikowy 2 x 2,5m / Widełki

Druga generacja kabli głośnikowych z serii Norse wynosi możliwości przewodu na nieosiągalny dotychczas poziom przy podobnym poziomie cenowym. Autorską technologię Micro Mono-Filament, tworzącą rzeczywisty powietrzny dielektryk, uzupełnia starannie zaprojektowany system zawieszenia. Całość łączy się z pokrytymi srebrem litymi przewodnikami z OFC i wytłaczaną płaską izolacją FEP. Rezultatem jest konstrukcja idealna elektrycznie i doskonale kontrolowana od strony mechanicznej, co zapewnia niezwykłą szybkość i małe straty sygnału przesyłanego ze wzmacniacza do głośników.

Tyr 2 jest szczytową konstrukcją w serii Norse 2, a swoimi możliwościami zbliża się do parametrów projektu Valhalla z serii Reference. Łączy naturalną dynamikę z niesamowitą potęgą i skalą, unikając przy tym jakiegokolwiek przejaskrawienia. Dzięki temu elektronika odtwarzająca materiał dźwiękowy dostarcza słuchaczowi każdy szczegół muzyki znajdującej się na płycie. Tyr 2 wykorzystuje 26 przewodników o średnicy 22 AWG, pokrytych warstwą srebra o grubości 60 µ.

Specyfikacja Nordost N2 Tyr2 Głośnikowy 2 x 2,5m / Widełki

Rodzajgłośnikowy
Długość (m)2 x 2,5
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana
Wtykwidełki
Profilpłaski

Opinie o Nordost N2 Tyr2 Głośnikowy 2 x 2,5m / Widełki

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: