Promocja Bestseller
1 999
sztuka
2 499 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy Bluesound NODE 2

Bluesound - najlepszy system multiroom według What Hi-Fi

Bluesound po raz czwarty z rzędu zdobył tytuł „Produkt roku”, przyznawany przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?”. W kategorii „Systemy multi-room” rodzina urządzeń Bluesounda pozostaje bezkonkurencyjna już od 2014 r.

NODE 2 został stworzony po to, aby połączyć tradycyjne systemy hi-fi lub głośniki aktywne z nowy, fascynującym światem strumieniowania muzyki i radiem internetowym. Dzięki Bluesound NODE 2 łatwo dodasz do swojego systemu audio pełną funkcjonalność sieciową, za pomocą której odtworzysz miliony nagrań z muzycznych serwisów strumieniujących (Spotify, TIDAL, Deezer itd.), tysiące internetowych stacji radiowych z całego świata, pliki audio z domowych komputerów, dysków NAS i pamięci USB, a także muzykę z telefonu, tabletu lub laptopa.

W porównaniu ze swoim poprzednikiem, NODE 2 wykorzystuje znacząco udoskonalony procesor, który jest jednym z najmocniejszych układów ARM® Cortex™ obecnie dostępnych (A9 1 GHz). Zapewnia on niezwykłą precyzję podczas dekodowania bezstratnych plików przy wysokich częstotliwościach próbkowania i jednocześnie szybki czas odpowiedzi w przypadku złożonych zadań. Wysoka moc obliczeniowa wynosi możliwości strumieniowania dźwięku na nowe poziomy reakcji i kontroli. Funkcjonalność urządzenia zwiększa wbudowany, dotykowy panel, za pomocą którego można rozpoczynać/zatrzymywać odtwarzanie, przeskakiwać z/do następnego utworu, a także regulować głośność.


NODE 2, podobnie jak wszystkie odtwarzacze Bluesound, obsługiwany jest z poziomu bezpłatnej aplikacji BluOS, dostępnej dla smartfonów (iOS / Android), tabletów (iOS / Android / Kindle Fire) oraz komputerów (PC / Mac). Aplikacja scala w jednym miejscu wszystkie źródła dźwięku, którymi dysponuje użytkownik, aby móc nimi swobodnie zarządzać, niezależnie od tego, czy znajdują się w chmurze, są w smartfonie lub komputerze, czy też wypływają z niemal dowolnego urządzenia podłączonego za pomocą różnych wejść analogowych i cyfrowych. Przesyłaj za pomocą łączności Wi-Fi lub Bluetooth aptX, bądź też skorzystaj z przewodowego połączenia LAN. Bez względu na muzyczne źródło, Bluesound odtworzy muzykę w najwyższej dostępnej rozdzielczości – aż do studyjnej 192 kHz/24 bity.

Bluesound NODE 2, podobnie jak pozostałe bezprzewodowe odtwarzacze sieciowe multi-room z rodziny Bluesound, w pełni obsługuje MQA. Format ten umożliwia odtwarzanie w czasie rzeczywistym plików muzycznych zachowując studyjną jakość dźwięku. Atutem tego rozwiązania jest to, że korzysta z łącza internetowego o takiej samej przepustowości, jak w przypadku plików z jakością CD. Opcja ta dostępna jest we wszystkich urządzeniach z zainstalowanym oprogramowaniem w wersji BluOS 2.2 lub wyższej. Dzięki wprowadzonemu udoskonaleniu Bluesound jest pierwszym bezprzewodowym systemem multi-room, który w pełni obsługuje technologię MQA.

NODE 2 to jeden z komponentów rodziny Bluesound, który za pomocą bezprzewodowej komunikacji Wi-Fi, pozwala stworzyć do aż 34 niezależnych stref audio w twoim domu. Bluesound to pełna swoboda i niezależność wszystkich użytkowników systemu. Każdy może słuchać w tym samym czasie innego nagrania oraz sterować dowolnym odtwarzaczem systemu. Muzyka może pozostawać w twoim pokoju, podążać za tobą, lub rozbrzmiewać w całym domu, gdy np. przyjdą znajomi. Ty decydujesz.

Formaty
Wspierane systemy operacyjne Apple Macintosh, Windows XP, 2000, Vista, 7, 8
Wersje aplikacji sterującej komputer (PC / Mac), smartfon (iOS / Android), tablet (iOS / Android / Kindle Fire)
Wspierane formaty plików AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, WMA-L
Natywne częstotliwości próbkowania 32 - 192
Głębokość bitowa 16 bitów, 24 bity
Funkcje
Serwisy strumieniujące Deezer, HD Tracks, Juke, Murfie, Napster, Qobus, Rdio, Rhapsody, Spotify, Tidal
Radio internetowe iHeartRadio, TuneIn Radio
Zgrywanie CD Nie
Wbudowany twardy dysk Nie
Połączenia
Ethernet LAN Tak (SMB)
Wbudowany moduł Wi-Fi Tak
Bluetooth Tak
Cyfrowe wyjście audio Tak (optyczne)
Wyjście subwoofera Tak
Wyjście wyzwalacza Nie
Ogólne
Przetwornik C/A Nie
Wzmacniacz Nie
Moc wyjściowa Nie
Wymiary (S x G x W) mm 220 x 46 x 146
Waga kg 1.12
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Test / Recenzja
Test Bluesound Node 2 (Stereolife, kwiecień 2018) - Melomani szukający sposobu na unowocześnienie swojego systemu stereo lub uzyskanie dostępu do muzyki z sieci mają do wyboru całe mnóstwo gotowych rozwiązań. Szczególną popularnością cieszą się małe urządzenia, których zadaniem jest wpięcie się w naszą domową infrastrukturę, przeszukanie jej zasobów pod kątem plików audio, uzyskanie dostępu do serwisów streamingowych i podanie tak odtworzonego sygnału dalej do naszego przetwornika, wzmacniacza lub amplitunera. Ogromną siłą takich urządzeń jest ich funkcjonalność oraz fakt, że dzięki mniejszej obudowie i małej liczbie przycisków i pokręteł, zwykle kosztują one mniej niż pełnowymiarowe streamery. PDF [9.74M]
Test "Audio"- Bluesound Node 2, Powernode 2, Vault 2 - Bluesound Node 2, Powernode 2, Vault 2 – test magazynu „Audio” Nr 12/2015 "Najwyżej na liście priorytetów utrzymują transmisję bezprzewodową, multiroom, wysoką rozdzielczość, funkcjonalność. Jedną z takich firm jest Bluesound" PDF [682.01K]
  • „Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon” w Top Hi-Fi & Video Design

    Już niebawem miłośnicy doskonałego dźwięku będą mogli samemu przekonać się, jak brzmi muzyka odtwarzana na bezkompromisowym systemie klasy high-end. Kolumny głośnikowe Magico M3 jest jedną z najbardziej zaawansowanych konstrukcji, łączącą zaawansowane rozwiązania techniczne z innowacyjnym wzornictwem. W dniach 13-18 marca 2017 w warszawskim salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 odbędzie się „Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon”. Wydarzenie to będzie niepowtarzalną okazją do odsłuchu tego spektakularnego modelu.
  • Jakie stereo wybrać?

    Systemy stereo nigdy nie opuściły naszych domów, a my jako społeczeństwo coraz bardziej doceniamy wysoką jakość dźwięku. Postęp jaki następuje w tej dziedzinie jest ogromny, a nowoczesne technologie szybko opanowały rynek, dzieląc go z wracającymi do pierwszej ligi gramofonami.
  • Bluesound czwarty raz z rzędu zdobywcą tytułu „Produkt roku”

    Znany i ceniony na całym świecie magazyn „What Hi-Fi?” przyznał nagrody „What Hi-Fi? Awards 2017”. W kategorii „Systemy multi-room” tytuł „Produkt roku” po raz czwarty z rzędu zdobył Bluesound.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław