Marka: Moon

EVO 870A czarny

Wzmacniacz mocy 870A Moon

MOON 870A jest referencyjnym wzmacniaczem mocy z serii Evolution. Urządzenie wykorzystuje zbalansowaną konstrukcję różnicową dual-mono i gwarantuje doskonale czyste brzmienie oraz niesamowitą scenę dźwiękową. Dzięki ogromnej mocy i doskonałym parametrom pracy model 870A perfekcyjnie i bezproblemowo współgra z dowolnymi kolumnami głośnikami, pozwalając im zaprezentować swój pełen potencjał dźwiękowy, niezależnie od obciążenia.


Wzmacniacz 870A jest jak na razie najmocniejszą 2-kanałową końcówką mocy z serii Evolution. Urządzenie, dzięki nowatorskim rozwiązaniom, jakie zostały zastosowane w tej konstrukcji, gwarantuje niezrównaną precyzję i czystość brzmienia. Wśród licznych udoskonaleń znajdują się m.in. tranzystory wyjściowe MOON, zaprojektowane specjalnie do wykorzystania we wzmacniaczach MOON. To dzięki nim te kanadyjskie końcówki mocy zapewniają bardziej sprężysty i ekspresywny bas, a także niespotykaną liniowość w całym zakresie pasma przenoszenia. Ponadto projektanci zastosowali zaawansowany układ całkowicie pozbawiony sprzężenia zwrotnego oraz potężne zasilanie składające się z dwóch ogromnych transformatorów toroidalnych, gwarantujących zwiększoną szybkość przepływu prądu i doskonałą dynamikę.

Równie istotną kwestią jest stabilność pracy urządzenia przy każdej impedancji głośników oraz wysoki współczynnik tłumienia. Ten ostatni aspekt gwarantuje doskonałą dynamikę muzyki, jeszcze wyższą szybkość sygnału i ulepszoną precyzję brzmienia. Dzięki temu MOON 870A wraz z referencyjnym przedwzmacniaczem MOON 850P tworzy bardzo zaawansowany i najnowocześniejszy zestaw. Wzmacniacz, tak jak pozostałe konstrukcje z serii Evolution wyposażony jest w port RS-232 i gniazdo wyzwalacza 12 V. 

Specyfikacja Moon EVO 870A czarny

Moc wyjściowa2 x 300 W
Moc w mostku1200 W
Ilość kanałów2
Pasmo przenoszenia10Hz - 200kHz
Zniekształcenia THD 0.04%
Stosunek sygnał/szum > 106dB
Wymiary (S x W x G) mm476 x 191 x 445
Waga kg44

Opinie o Moon EVO 870A czarny

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: