Radioodbiornik cyfrowy Tivoli Audio Model 10

Model 10 łączy w sobie luksusowe wykończenie i wielokrotnie nagradzaną elektronikę Tivoli Audio, która zapewnia dostęp do najnowszego cyfrowego tunera i zegara. Całość dopełnia pełnozakresowy 3-calowy przetwornik z dużym magnesem, dostarczający bogaty i detaliczny dźwięk. Korektor umożliwia perfekcyjne dopasowanie barwy brzmienia – soprany, bas, loudness, balans – do własnych preferencji. Całość znajduje się w pięknie wystylizowanej, drewnianej, wentylowanej obudowie, gwarantującej wysokiej jakości brzmienie niskich tonów.

Radioodbiornik cyfrowy Tivoli Audio Model 10


Wszystkimi funkcjami radia można sterować za pomocą pojedynczego pokrętła znajdującego się na górnej ściance, a także z wykorzystaniem zdalnego sterowania. Cyfrowy interfejs jest intuicyjny i łatwy w nawigowaniu, dzięki czemu użytkownik w bezproblemowy sposób może wybierać pomiędzy różnymi funkcjami i opcjami. Duży, podświetlany panel LCD i ekran menu gwarantują doskonałą czytelność, a dodatkowo użytkownik może dopasować intensywność podświetlenia. Cyfrowy zegar ma dwa niezależne alarmy, które budzą muzyką lub dzwonkiem, a także wyposażony jest w funkcję timera i drzemki.

Radioodbiornik cyfrowy Tivoli Audio Model 10

Model 10 to uniwersalne urządzenie, którego funkcjonalność można jeszcze rozszerzyć. Wejście Aux pozwala podłączyć odtwarzacz CD, iPhona, iPoda lub inny odtwarzacz MP3, użytkownik zyskuje również dostęp do wyjścia słuchawkowego i dla subwoofera. Dołączenie opcjonalnego głośnika zamienia całość w stacjonarny, w pełni stereofoniczny system.

Radioodbiornik cyfrowy Tivoli Audio Model 10

 

Specyfikacja Tivoli Audio Model 10

Pojemność programatora5 (FM) - 5 (AM)
Pasmo przenoszenia (FM)-
Stosunek sygnał/szum (FM)-
Zniekształcenia THD (FM)-
Selektywność (FM)-
Czułość użytkowa (FM)-
Separacja kanałów (FM)-
Pasmo przenoszenia (DAB)-
Stosunek sygnał/szum (DAB)-
Zniekształcenia THD (DAB)-
Selektywność (DAB)-
Czułość (DAB)-
Separacja kanałów (DAB)-
Wyjścia cyfroweNie
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm117 x 202 x 117
Waga kg1.58

Opinie o Tivoli Audio Model 10

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Nowsze produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: