Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Dual DT 250 jest nowoczesnym gramofonem, który idealnie sprawdzi się u melomanów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad odtwarzaniem płyt winylowych, co pozwala uzyskać wysoki poziom jakości dźwięku. Model ten wyposażony jest w port USB, za pomocą którego odtwarzane nagrania analogowe można przesłać bezpośrednio do komputera, aby zapisać je w postaci praktycznych plików cyfrowych. Niezbędne oprogramowanie, umożliwiające współpracę z komputerami Mac i PC, dostarczane jest wraz z urządzeniem.

Funkcjonalność DT 250 zwiększa wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Dzięki niemu urządzenie można podłączyć do dowolnego wejścia we wzmacniaczu, a nawet połączyć z aktywnymi głośnikami. Teraz przy wyborze wzmacniacza już nie musisz ograniczać się do modeli wyposażonych w wejście Phono.

Dual DT 250 wyposażony jest w aluminiowy talerz, który za pośrednictwem paska napędzany jest przez silnik prądu stałego. Urządzenie może odtwarzać płyty z prędkościa 33 1/3 i 45 obr./min. Ramię w kształcie litery S konstruktorzy wyposażyli w regulację antyskatingu, a na jego końcu pracuje wkładka AT3600L. Siłę nacisku reguluje się bezpośrednio na urządzeniu.

Stosunek sygnał/szum>50 dB
Pasmo przenoszenia20 Hz – 20 kHz; +1/-3 dB przy 1 kHz
Poziom wyjścia1.5 ~ 3.6 mV przy 1 kHz, 5 cm/s
Wyjście USBTak
Wbudowany przedwzmacniaczTak
Pokrywa w komplecieTak
Wymiary (S x W x G) mm450 x 145 x 350
Waga kg4.4

Marka: Dual

DT 250

Cena promocyjna 819 zł Normalna cena 899 zł
  • Stosunek sygnał/szum: >50 dB
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz; +1/-3 dB przy 1 kHz
  • Poziom wyjścia: 1.5 ~ 3.6 mV przy 1 kHz, 5 cm/s
  • Wyjście USB: Tak

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

DT 250 to gramofon opracowany z myślą o melomanach oczekujących czystego dźwięku. Cyfrowy port USB pozwala przesyłać analogowe nagrania wprost do komputera, a wbudowany przedwzmacniacz umożliwia współpracę z każdym wzmacniaczem. DT 250 pracuje z dwoma prędkościami. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: