Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Yamaha NS-AW392

Wysokiej klasy system niewielkich 2-drożnych głośników do użytku zewnętrznego, które łączą wodoodporność z funkcjonalnością oraz oferują najwyższej jakości emocjonalne brzmienie, doskonale sprawdzając się w średniej wielkości przestrzeniach publicznych, budynkach użyteczności publicznej oraz jako element wysokiej klasy kina domowego.

NS-AW392 to głośniki, którym nie straszne są deszcz czy burza. Wodoodporna konstrukcja pozwala zamontować je na zewnątrz bez obawy o wpływ wody czy promieniowania UV. Natomiast unikalny łukowaty design oraz użyteczne uchwyty zapewniają wiele możliwości montażu – tak na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia. Dzięki temu urządzenia te doskonale wkomponują się w praktycznie każdy charakter architektury, na pierwszy plan wysuwając idealnie czyste brzmienie.

Niewielkie wymiary i wysoka funkcjonalność głośników, sprawiają, że z powodzeniem wykorzystamy je zarówno jako zestaw głośników zewnętrznych, jak i jeden z elementów domowego systemu surround. Dołączane do zestawu gumowe nóżki pozwalają umieścić je na biurku lub domowej półce.

NS-AW392 to również szerokie pasmo przenoszenia 60 Hz – 25 000 Hz, które pozwala wychwycić każdy szczegół ścieżki audio, natomiast 40 W mocy nominalnej oraz 12 W maksymalnej zapewnia idealne rozprowadzenie brzmienia po średniej wielkości otwartej lub zamkniętej przestrzeni.

System2-drożny
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy13cm waterproof cone
Przetwornik wysokotonowy1.9cm fluid-cooled, coated soft dome
Pasmo przenoszenia60 Hz–25 kHz
Impedancja6 Ω
Częstotliwość podziału6 kHz
Wymiary (S x W x G) mm170 x 273 x 136
Waga kg1.8 kg
Wersje wykończeniaBiały, Czarny

Marka: Yamaha

NS-AW392

Już od 450 zł
/ sztuka
  • System: 2-drożny
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 13cm waterproof cone
  • Przetwornik wysokotonowy: 1.9cm fluid-cooled, coated soft dome
  • Pasmo przenoszenia: 60 Hz–25 kHz

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 22 zł

Sprawdź szczegóły
NS-AW392 jest do kupienia w przyrostach co 2

Model Yamaha NS-AW392 to zewnętrzny system głośnikowy, który łączy wysoką jakość wykonania i wytrzymałość z szeroką różnorodnością opcji instalacyjnych.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: