Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Kolumny wolnostojące Vienna Acoustics Liszt

Vienna Acoustics Liszt są flagowymi wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi wykorzystującymi autorskie rozwiązania Vienna Acoustics. Ta zaawansowana konstrukcja gwarantuje najwyższej jakości doznania muzyczne, które są konsekwencją zastosowania najlepszych technologii. Projektanci z wyposażyli ją w ręcznie robiony 25-mm przetwornik wysokotonowy z jedwabną kopułką, 150-mm płaski głośnik średniotonowy z membraną typu „spider” i z neodymowym magnesem oraz zestaw trzech 180-mm przetworników niskotonowych, które również zostały wyposażone w membrany „spider”.

Vinna Acoustics Liszt

Wyróżnikiem modelu Vienna Acoustics Liszt jest ruchoma głowica z zamontowanymi w niej głośnikami wysoko- i średniotonowym. Górny moduł można regulować horyzontalnie, co pozwala precyzyjnie wyrównać czas dotarcia fal dźwiękowych do miejsca odsłuchu i optymalnie dopasować charakterystykę brzmienia kolumny do pokoju odsłuchowego, niezależnie od jego wielkości i kształtu. Przetworniki niskotonowe współpracują z systemem bass-reflex i umieszczone są w dwóch niezależnych komorach. Ponadto inżynierowie kolumny Vienna Acoustics Liszt zastosowali zmodyfikowaną zwrotnicę pierwszego rzędu, pomagającą zapewnić niepodkolorowany dźwięk. To, w połączeniu z wysoką rozdzielczością przetworników, pozwala zagwarantować naturalne i emocjonalne brzmienie zarezerwowane dla wydarzeń „na żywo”.

Vinna Acoustics Liszt

System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa50 – 400 Watts
Pasmo przenoszenia28 Hz – 25 kHz
Skuteczność91 dB
Impedancja4 Ω
Wymiary (S x W x G) mm198 x 1148 x 435
Waga kg88

Inne

Marka: Vienna Acoustics

Liszt

25 000 zł
/ sztuka
  • System: 3-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 50 – 400 Watts
  • Pasmo przenoszenia: 28 Hz – 25 kHz

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1250 zł

Sprawdź szczegóły
Liszt jest do kupienia w przyrostach co 2

Wolnostojąca kolumna głośnikowa wykorzystująca autorskie przetworniki z membraną typu „spider”. Vienna Acoustics Liszt wyposażona jest w 3 przetworniki niskotonowe, współpracujące z systemem bass-reflex, a także umieszczone w ruchomej głowicy głośniki średniotonowy i wysokotonowy. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: