Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Głośnik centralny CC U5 Slim to idealne dopełnienie serii Uni-Fi Slim, które umożliwia stworzenie wysokiej klasy systemu dźwięku przestrzennego. Model ten bazując na 3-drożnej konstrukcji bass-reflex tworzy jednolitą scenę dźwiękową dla muzyki i filmów.

W centralnej części panelu frontowego CC U5 Slim projektanci umieścili specjalnie opracowany zespół głośnikowy, który w jednej konstrukcji łączy 25-milimetrowy tweeter ze 102-milimetrowym przetwornikiem średniotonowym z aluminiową membraną. Dzięki temu, że miękka kopułka wysokotonowa pracuje wewnątrz cewki głośnika średniotonowego, możliwe było uzyskanie jednorodnego wzoru kierunkowości, co przekłada się na liniową charakterystykę częstotliwościową i dodatkowo pozwala uzyskać potężną moc, a także lepsze obrazowanie na i poza osią pozycji odsłuchowej.

Po obu stronach tego wyrafinowanego układu głośnikowego pracują dwa, nie mniej zaawansowane przetworniki niskotonowe o średnicy 133 mm. Jednostki te wyposażone są w aluminiowe membrany, dzięki czemu rezonans ograniczający liniowość zwykłej membrany z celulozy przesunięty zostaje poza zakres częstotliwości pracującego głośnika. Zastosowany większy układ magnetyczny zapewnia wyższą moc ciągłą, dzięki czemu przetworniki z jeszcze większą precyzją odtwarzają najniższe tony, zachowując przy tym ich czystość i moc.

Obudowa CC U5 Slim wykonana jest z grubej płyty MDF i wykorzystuje specjalnie opracowane wewnętrzne wzmocnienia. Ich zadaniem jest zwiększenie sztywności i wytrzymałości zewnętrznych ścian. Wzmocnienia te znacząco redukują wibracje obudowy, które zazwyczaj prowadzą do niepożądanego podkolorowania dźwięku.

Zestaw głośnikowy ELAC Uni-Fi CC U5 Slim, podobnie jak pozostałe modele z serii Uni-Fi Slim, zostały zaprojektowane przez Andrew Jonesa. Głośniki oferowane są z wysokiej jakości satynowym wykończeniem w kolorze czarnym lub białym i idealnie dopasowują się do nawet najbardziej eleganckich wnętrz. Wyjątkowy charakter modelu podkreśla mocowana magnetycznie maskownica, po zdjęciu której panel frontowy pozostaje całkowicie gładki.

System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa40-140 W
Pasmo przenoszenia48 - 25,000 Hz
Impedancja4 Ω
Wymiary (S x W x G) mm499 x 178 x 294

Inne

Marka: ELAC

Uni-Fi CC U5

Już od 1 444 zł Normalna cena 2 199 zł
/ sztuka
  • System: 3-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 40-140 W
  • Pasmo przenoszenia: 48 - 25,000 Hz

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 72 zł

Sprawdź szczegóły

Głośnik centralny CC U5 Slim idealnie dopełnia najnowszą serię ELAC Uni-Fi Slim. Model ten wykorzystuje koncentryczny zespół głośnikowy, łączący jednostkę średnio- i wysokotonową, oraz dwa przetworniki niskotonowe. Głośniki pracują wewnątrz obudowy z MDF-u i wyposażonej w bass-reflex.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: