Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

The Poetry jest idealnym uzupełnieniem zgranego duetu z serii Klimt (The Music i The Kiss), jeśli chcemy stworzyć wspaniale brzmiący i unikalny w stylu system głośnikowy do kina domowego. The Poetry w zestawieniu z kolumnami The Music jest znakomitym głośnikiem centralnym, ale możemy go również wykorzystać w konfiguracji lewy – centralny – prawy kanał albo jako kanały surround. Głośnik ten pracuje doskonale w pełnym zakresie częstotliwości i to bez żadnych zakłóceń czy ograniczeń w dynamice.  W The Poetry wykorzystano tę samą opatentowaną technologię płaskiej membrany (Flat-Spider-Cone™), a w środku głośnika znajdziemy ręcznie wykonaną z jedwabiu  kopułkę tweetera. W The Poetry odnajdziemy również inną opatentowaną przez Viennę Acoustics technologię – woofery  Spider-Cone ™ - każdy indywidualnie wentylowany przez tylny port.

 

Inne

Marka: Vienna Acoustics

The Poetry

28 999 zł

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Idealne uzupełnienie The Music i The Kiss.The Poetry w zestawieniu z kolumnami The Music jest znakomitym głośnikiem centralnym, ale możemy go również wykorzystać w konfiguracji lewy – centralny – prawy, bądź jako surround.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: