Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Stereofoniczny wzmacniacz mocy Inspiration Stereo 1.0 w doskonały sposób urzeczywistnia pierwotne założenie, jakie przyświecało twórcom firmy Constellation – stworzyć najlepsze urządzenie audio na świecie – zachowując przy tym umiarkowaną cenę. Tak jak we wszystkich końcówkach mocy Constellation Audio, sercem Inspiration Stereo 1.0 jest unikatowa topologia układu Balanced Bridged, która łączy moduły wzmacniacza single-ended we w pełni zbalansowanej konstrukcji. 

Constellation Inspiration Stereo 1.0

O możliwościach, jakie drzemią we wzmacniaczu, świadczy m.in. uzyskiwana moc. 200 W na kanał przy obciążeniu 8 Ω, zwiększające się do 400 W przy 4 Ω, to wystarczająca moc, aby praktycznie wysterować do maksymalnej głośności dowolne zestawy głośnikowe, unikając przy tym słyszalnych zniekształceń. Duży transformator toroidalny zapewnia potężną ilość energii, dzięki czemu wzmacniacz może poszczycić się poziomem dynamiki pozwalającym zapewnić niemal koncertowy poziom głośności. Ponadto model Inspiration Stereo 1.0, tak jak inne wzmacniacze Constellation, wykorzystuje układ audio oparty na elementach dyskretnych.

Najlepsze efekty brzmieniowe można uzyskać łącząc Inspiration Stereo 1.0 z jednym z przedwzmacniaczy Constellation Audio. Urządzenia te, podobnie jak końcówka mocy Stereo 1.0, wykorzystują swój własny moduł liniowego stopnia wzmocnienia, co pozwala połączyć je poprzez zbalansowane wejście Constellation Direct i uzyskać najlepszą możliwą wierność odtwarzanego dźwięku.

Constellation Inspiration Stereo 1.0

Swoje doskonałe właściwości brzmieniowe model Inspiration Stereo 1.0 zawdzięcza przemyślanej konstrukcji. Umieszczenie transformatora w przedniej części urządzenia pozwoliło przesunąć stopnie końcowe do tylnej sekcji, dzięki czemu projektanci uzyskali najkrótsze możliwe ścieżki sygnałowe i bardzo niską impedancję wyjściową. Ponadto, aby zminimalizować interakcję pól elektromagnetycznych transformatora z obwodami audio, konstruktorzy umieścili transformator w jego własnej obudowie i zaekranowali ją za pomocą grubych płyt aluminiowych.

Moc wyjściowa400 W
Pasmo przenoszenia10 Hz to 80 kHz, +0/-0.5 dB
Analogowe RCATak
Analogowe XLRTak
Wymiary (S x W x G) mm432 x 216 x 483
Waga kg36.3

Marka: Constellation Audio

Stereo 1.0

Cena na telefon
  • Moc wyjściowa: 400 W
  • Ilość kanałów: 2
  • Pasmo przenoszenia: 10 Hz to 80 kHz, +0/-0.5 dB
  • Zniekształcenia THD: <0.05%, 1 kHz 90% of rated powe

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Inspiration Stereo 1.0 jest stereofonicznym wzmacniaczem mocy, który wykorzystując autorskie rozwiązania Constellation gwarantuje bardzo wysoką jakość dźwięku. Urządzenie uzyskuje moc 200 W na kanał (8 Ω).

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: