Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Zapewne każdy z Państwa doświadczył problemów związanych ze złą jakością prądu czy też przepięciami w sieci energetycznej. Potrafią one wyrządzić wiele szkód, często uszkadzając w dużym stopniu bardzo wartościowe urządzenia jak np. sprzęt audio-video.

Dlatego tak ważne jest zadbanie o ochronę własnego systemu audio-video, jednocześnie znacznie polepszając jakość dźwięku poprzez redukcję różnego rodzaju zanieczyszczeń. Najprostszą i zarazem optymalną metodą jest zastosowanie dobrej listwy sieciowej!

Firma Real Cable wprowadziła właśnie do oferty listwę sieciową SPP0406G, pozwalająca na likwidację zanieczyszczeń, jak i ochronę sprzętu.

Wykonana z aluminium listwa pozwala na podłączenie 6 urządzeń, w tym wysoko prądowych takich jak subwoofery czy końcówki mocy. Efektywne filtrowanie zanieczyszczeń zaowocuje lepszym dźwiękiem jak i obrazem z podłączonych do listwy urządzeń wizyjnych. Dodatkowo listwa oferuje gniazda do telewizji satelitarnej czy kablowej oraz gniazdka do sieci telefonicznych. Te jak i pozostałe gniazda objęte są przez system anty przepięciowy, dzięki czemu Wasz sprzęt telewizyjny jak i telekomunikacyjny będzie bardziej bezpieczne. Wysoka wydajność prądowa gwarantuje, że listwa nie będzie ograniczeniem dla podłączonego do niej systemu, a tylko pomoże w ukazaniu ich prawdziwej natury.

Listwa zasilająca Real Cable SPP0406G to produkt, którego nie wolno pominąć podczas zakupu systemu audio-video!
 

Inne

Marka: RealCable

SPP0406G

1 500 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 75 zł

Sprawdź szczegóły
Firma Real Cable wprowadziła właśnie do oferty listwę sieciową SPP0406G, pozwalająca na likwidację zanieczyszczeń, jak i ochronę sprzętu.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: