Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sennheiser PXC 550

Bezprzewodowy model PXC 550 opracowano w taki sposób, by zagwarantować wrażenia brzmieniowe na najwyższym poziomie bez względu na warunki otoczenia. Wysoko oceniany system NoiseGard, który pozwala uzyskać zaskakująco mocne tłumienie przy zachowaniu pełni mobilnego doświadczenia, Intuicyjny panel sterowania, umieszczony w nauszniku, oraz Bluetooth z aptX i pojemna bateria, dzięki którym możemy delektować się pełnym klasy brzmieniem nawet przez 30 godzin.

Sennheiser PXC 550

Ponad 70 lat doświadczenia w budowaniu najwyższej jakości rozwiązań audio zaowocowało projektem o unikalnych możliwościach. W pierwszej kolejności warto wśród nich wymienić autorski system aktywnej redukcji hałasu NoiseGard, który sprawia, że cieszymy się wysokiej klasy tłumieniem hałasu. Efekt – bez względu na to, czy akurat znajdujemy się w samolocie, metrze, czy w hałaśliwym przedziale pociągu, nasza podróż nabiera brzmieniowego komfortu, godnego pierwszej klasy luksusowego liniowca. Innowacyjna funkcja TalkThrough pozwala na oddzielenie ludzkiej mowy i przepuszczenie jej przez efektywną zaporę dokładnie wtedy, kiedy jest to nam potrzebne.


Sennheiser PXC 550

PXC 550 to również wyjątkowa swoboda użytkowania. Łączność Bluetooth z aptX oraz protokół NFC sprawiają, że jakość bezprzewodowej transmisji audio zadziwia klasą – niezależnie od tego, czy słuchamy muzyki, czy właśnie prowadzimy rozmowę przez telefon. Hybrydowa konstrukcja sprawia natomiast, że to do nas należy ostateczna decyzja – słuchamy bezprzewodowo, czy z użyciem przewodu.  

Jednak słuchawki Sennheiser to również wysokiej klasy urządzenie muzyczne. Szerokie pasmo przenoszenia (17-23 000 Hz), oporność na poziomie 46 Ω dla trybu pasywnego i 490 Ω w trybie aktywnym, membrany duopol (niwelujące zniekształcenia i eliminujące falę stojącą) zapewniają wielowarstwowe, czyste i precyzyjne brzmienie o wyraźnie zaakcentowanych wysokich tonach, wyczuwalnej przestrzeni i bogatej w bas podstawie.

Sennheiser PXC 550

Komfort odsłuchu podnosi touchpad na prawym nauszniku, który automatycznie aktywuje się w momencie założenia słuchawek na uszy i sprawia, że pauzowanie, przewijanie czy zmiana głośności wymagają jedynie prostego ruchu palcem. Prosta w obsłudze aplikacja CapTune (dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS) pozwala natomiast dostosować brzmienie do naszych indywidualnych preferencji – niezależnie od tego, w jakim formacie odtwarzamy muzykę: MP3, AAC, FLAC, OGG, WAV czy ALAC (na urządzeniach iOS). 

Wszystko to sprawia, że kupując model PXC 550 otrzymujemy dopracowane w każdym calu centrum muzyczne i komunikacyjne, którego jakość docenimy rozmawiając przez telefon, słuchając muzyki, czy po prostu wtedy, kiedy chcemy uciec przed zgiełkiem otoczenia.

TypWokółuszne
PrzeznaczenieMobilne
Impedancja (Ω)Active 490 Ω / Passive 46 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)17 - 23 000
Zniekształcenia (%)< 0.5 % (1kHz/100dB)
KonstrukcjaZamknięta
SkładanieTak
Aktywna redukcja hałasuTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0.227

Marka: Sennheiser

PXC 550

699 zł /sztuka
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Mobilne
  • Impedancja (Ω): Active 490 Ω / Passive 46 Ω
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 17 - 23 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 35 zł

Sprawdź szczegóły
Sennheiser PXC 550 słuchawki bezprzewodowe, które opracowano w taki sposób, by zagwarantować wrażenia brzmieniowe na najwyższym poziomie bez względu na warunki otoczenia.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: