Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Momentum Wireless to niezwykle atrakcyjne połączenie bezkompromisowej wydajności, minimalistycznego wzornictwa i luksusowych materiałów wykończeniowych – teraz dodatkowo wzmocnione przez łączność bezprzewodową. Zastosowany hybrydowy aktywny układ NoiseGuard™ osłabia odgłosy otoczenia, a wyrafinowany kodek aptX pozwala odkryć każdy dźwiękowy niuans w nagraniu. Co więcej, wbudowany mikrofon VoiceMax umożliwia prowadzenie rozmów przy zachowaniu krystalicznie czystego brzmienia mowy.

Nowe słuchawki bezprzewodowe Momentum Wireless pozwalają cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem, charakterystycznym dla serii Momentum, bez potrzeby podłączania kabla. Model ten łączy dźwięk wysokiej rozdzielczości z lekkim, nowoczesnym wzornictwem i ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak stal nierdzewna i prawdziwa skóra. Duża membrana przetworników i innowacyjna technologia pozwalają cieszyć się czystym, niezwykle detalicznym i potężnym dźwiękiem opartym na mocnym basie.

W przypadku Momentum Wireless nawiązanie połączenia bezprzewodowego jest łatwiejsze niż podłączenie tradycyjnego przewodu. Dzięki kompatybilności ze standardem NFC™ cały proces sprowadza się do naciśnięcia przycisku. Oczywiście słuchawki Momentum Wireless mogą również łączyć się standardowo za pomocą przewodu. Specjalnie wyprofilowana wtyczka jack została zaprojektowana specjalnie pod kątem współpracy z urządzeniami mobilnymi.

Atutem słuchawek jest także wysoki komfort użytkowania. Z łatwością dopasowują się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając wygodę nawet podczas wielogodzinnych sesji odsłuchowych.

TypNauszne
Impedancja (Ω)480
Pasmo przenoszenia (Hz)16 - 22 000
Zniekształcenia (%)< 0,5%
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
SkładanieTak
Aktywna redukcja hałasuTak
Sterowanie + mikrofonTak
Waga kg0.265

Marka: Sennheiser

MOMENTUM M2 AEBT - Ivory

1 249 zł
/ sztuka
  • Typ: Nauszne
  • Impedancja (Ω): 480
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 16 - 22 000
  • Zniekształcenia (%): < 0,5%

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 62 zł

Sprawdź szczegóły

Wokółuszne słuchawki bezprzewodowe Momentum Wireless to połączenie wysokiej jakości dźwięku z zaletami łączności Bluetooth atpX. Model ten pozwala cieszyć się czystym, naturalnym brzmieniem nawet wtedy, gdy przebywasz w narażonym na hałas miejscu.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: