Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sennheiser HD 700 to prawdziwie wszechstronne słuchawki, które doskonale sprawdzają się podczas odsłuchu nagrań klasycznych, jazzowych i rockowych. Niezależnie od gatunku muzycznego, zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających audiofilów, dostarczają ciepłe i emocjonalne brzmienie ze spektakularnym basem i unikatowymi sopranami.

Model HD 700 wynosi radość ze słuchania muzyki na całkowicie nowy, nieosiągalny wcześniej poziom. Te otwarte, wokółuszne słuchawki dynamiczne prezentują zachwycającą scenę dźwiękową i w połączeniu ze specjalnie dostrojonymi, wysoko efektywnymi przetwornikami gwarantują wysoki poziom ciśnienia dźwięku. Najwyższa jakość brzmienia jest również zasługą wykorzystania najlepszych, wyselekcjonowanych elementów. Ponadto zoptymalizowany wentylowany system magnetyczny minimalizuje turbulencję powietrza i zniekształcenia intermodulacyjne. W uzyskaniu bardzo niskiego poziomu THD pomaga doskonały, niezwykle stabilny wewnętrzny element tłumiący.

Otwarte muszle wokółuszne nie tylko są atrakcyjne wizualnie, lecz także gwarantują transparentność dźwięku. Niezwykle komfortowe i luksusowe poduszki wokółuszne, wykończone welurem, zapewniają najwyższy komfort użytkowania, a specjalna silikonowa warstwa minimalizuje rezonans, który mógłby pojawiać się w pałąku nagłownym.

TypWokółuszne
Impedancja (Ω)150
Pasmo przenoszenia (Hz)15 - 40 000
Zniekształcenia (%)< 0.03%
Długość przewodu (m)3m
KonstrukcjaOtwarta
Złącze6,3 mm (Jack)
Odłączany przewódTak
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonNie
Waga kg0.260

Marka: Sennheiser

HD 700

1 798 zł
/ sztuka
  • Typ: Wokółuszne
  • Impedancja (Ω): 150
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 15 - 40 000
  • Zniekształcenia (%): < 0.03%

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 90 zł

Sprawdź szczegóły

HD 700 to otwarte słuchawki wokółuszne, w których projektanci zastosowali bardzo wydajne przetworniki i najlepsze akustycznie materiały. Model ten gwarantuje bardzo wysoki komfort użytkowania i dostarcza dźwięk w najwyższej, audiofilskiej jakości.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: