Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Specjalnie wybrane komponenty, najwyższej jakości materiały, niezwykle naturalny dźwięk – to tylko kilka atutów, dzięki którym HD 650 szczycą się mianem audiofilskich. Te otwarte słuchawki wokółuszne idealnie sprawdzają się zarówno w domu podczas współpracy z systemem audio high-end, jak i w studiu nagraniowym.

Sennheiser HD 650 od strony technicznej wywodzą się z wielokrotnie nagradzanego modelu HD 600, ale dzięki zastosowaniu doskonalszych materiałów projektanci uzyskali jeszcze wyższą jakość dźwięku. Brzmienie zachwyca ekspresją i emocjami, jakie gwarantuje, a przy tym pozostaje absolutnie precyzyjne, dokładnie tak, jak oryginał.

Podstawą tak naturalnego dźwięku jest zaawansowany system magnetyczny, który do absolutnego minimum ogranicza zniekształcenia harmoniczne i intermodulacyjne. Specjalnie opracowany element tłumiący, wykonany z doskonałej akustycznie metalowej siatki, gwarantuje precyzyjne tłumienie na całej powierzchni membrany. Perfekcyjną reakcję na impulsy audio zapewniają bardzo lekkie cewki wykonane z aluminium.

TypWokółuszne
Impedancja (Ω)300
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 41 000
Zniekształcenia (%)< 0.05 %
Długość przewodu (m)3m
KonstrukcjaOtwarta
Złącze6,3 mm (Jack)
Odłączany przewódTak
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonNie
Waga kg0.260

Marka: Sennheiser

HD 650

Cena promocyjna 1 157 zł /sztuka Normalna cena 1 213 zł /sztuka
  • Typ: Wokółuszne
  • Impedancja (Ω): 300
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 41 000
  • Zniekształcenia (%): < 0.05 %

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 58 zł

Sprawdź szczegóły

Słuchawki, które są perfekcyjnym dopełnieniem twojego domowego systemu rozrywkowego klasy high-end. Specjalnie wybrane komponenty i materiały w połączeniu z wyjątkową inżynierią sprawiają, że HD 650 są spełnieniem audiofilskich marzeń pod względem jakości dźwięku i wygody użytkowania.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: