Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Otwarte słuchawki wokółuszne HD 559 są idealną propozycją dla melomanów, którzy oczekują optymalnego połączenia wszechstronności i jakości do korzystania z domowej rozrywki. Wykorzystując autorskie przetworniki Sennheisera oraz konstrukcję E.A.R. (Ergonomic Acoustic Refinement) słuchawki zapewniają wysokiej jakości, naturalny dźwięk. Już w chwilę po założeniu HD 559 na głowę i włączeniu odtwarzania dźwięk muzyki dociera wprost do uszu słuchacza z całą swoją mocą.

Zastosowane rozwiązania sprawiają, że nie będziesz chciał rozstawać się z HD 559. Wszystko dlatego, że na nowo będziesz odkrywał całą swoją muzyczną kolekcję. Ułatwi ci to komfortowa konstrukcja słuchawek. Duże, wymienne poduszki nauszników otoczone są miękkimi kołnierzami, które znacząco podwyższają wygodę użytkowania. Dzięki temu nawet podczas długich sesji odsłuchowych nie poczujesz zmęczenia, cały czas rozkoszując się fantastycznym dźwiękiem.

Żywotność modelu HD 559, podobnie jak HD 579 i HD 599, zwiększa odłączany przewód o długości 3 m. Nawet po jego przypadkowym uszkodzeniu nie trzeba wymieniać całych słuchawek, aby móc rozkoszować się swoją ulubioną muzyką.

TypWokółuszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)50
Pasmo przenoszenia (Hz)14 - 26 000
Zniekształcenia (%)< 0.2 %
Długość przewodu (m)3m
Złącze6,3 mm (Jack)
Odłączany przewódTak
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonNie

Marka: Sennheiser

HD 559

Cena promocyjna 275 zł /sztuka Normalna cena 279 zł /sztuka
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Domowe
  • Impedancja (Ω): 50
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 14 - 26 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 14 zł

Sprawdź szczegóły

Otwarte słuchawki wokółuszne, będące idealnym rozwiązaniem dla melomanów poszukujących wszechstronnej, domowej konstrukcji. Model ten wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, m.in. technologię E.A.R. i łączy wysoką jakość dźwięku z atrakcyjną ceną. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: